Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica EHK 2.8TE nie grzeje termoobieg

zabromar 13 Lip 2017 12:16 666 6
  • #1 13 Lip 2017 12:16
    zabromar
    Poziom 2  

Jestem użytkownikiem kuchni elektrycznej AMICA z płytą ceramiczną do wbudowania o symbolu THbK 2.8 Te. Do wczoraj wszystko funkcjonowało bez zarzutów - no z małym wyjątkiem. Choć minęło juz trochę lat od jej zakupu. Nie grzeje termoobieg. Pozostałe funkcje są OK. Wcześniej zauważyłam brak możliwości zwiększania mocy grzejnej na w płycie ceramicznej Px4VQ034 w elemencie w prawym dolnym rogu, ale rzadko go używam wiec tak sobie jest, po prostu po włączeniu grzeje na ful. Nie wiem czy pociągnęła ta usterka coś dalej w elektronice czy przyczyna jest zupełnie inna, że przestała działać tylko ta funkcja w piekarniku. Proszę o pomoc.

0 6
  • #3 14 Lip 2017 08:17
    zabromar
    Poziom 2  

:-( wywnioskowałam że trzeba zajrzeć do puszki z tyłu i posprawdza kabelki. Nic chyba innego nie wymyślimy. Dziękuję
    PS symbol inny ale to teraz nie ma znaczenia

1
  • #4 14 Lip 2017 08:20
    meaverick
    Poziom 20  

Sprawdź zabezpieczenia termiczne te pastylki, przymocowane do obudowy. Tak a pro po doczytaj posta do końca z linka co dałem.
    Pozdrawiam

2
  • #5 14 Lip 2017 08:23
    zabromar
    Poziom 2  

OK, masz racje nie doczytałam do końca :-) dziekuję

1
  • #6 14 Lip 2017 08:29
    meaverick
    Poziom 20  

zabromar napisał:
    OK, masz racje nie doczytałam do końca :-) dziekuję

Ups chyba popełniłem Fopa sorka ale nie często spotyka się że kobiety biorą się za naprawę sprzętu elektrycznego.

0
  • #7 14 Lip 2017 08:42
    zabromar
    Poziom 2  

:-D kobiety zadają pytania mężczyźni rozwiązują problemy

0