Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka pralka z Electroluxa - małe dziecko

alvaro99 14 Lip 2017 08:18 1077 9
  • #1 14 Lip 2017 08:18
    alvaro99
    Poziom 22  

Witam!

Jaką możecie polecić pralkę z Electroluxa, dodam że niedawno urodziło mi się pierwsze dziecko i jest sporo częstego prania. Pralka może być ładowana od góry czy od przodu, miejsca mam dużo więc bez różnicy. Czemu Electrolux, bo jestem na kupnie płyty indukcyjnej, zmywarki piekarnika i pralki od nich mogę dostać 600 zł zwrotu :)

Spodobał mi się model EWT1266EDW ze względu na szereg dobrych opinii i niewygórowaną cenę.

Z góry dziękuję za porady.

0 9
  • Pomocny post
    #2 14 Lip 2017 08:31
    qs300
    Poziom 27  

Od kilku lat produkty Electroluxa to szroty, psują się na potęgę.
    W sklepie, w którym pracuję, klienci nie chcą słyszeć o sprzęcie tej firmy, ponieważ duża część z nich 2-3 lata temu zakupiła sprzęt agd Electroluxa i popsuły się tuż po gwarancji, w najlepszym wypadku rok po gwarancji.
    Częste usterki to awarie programatorów w pralkach i rozszczelnienie układu chłodzenia w chłodziarko-zamrażarkach.

0
  • #3 14 Lip 2017 08:41
    alvaro99
    Poziom 22  

Ooo, to nie wiedziałem, myślałem że ten sprzęt to solidna marka, porównywalna z Boshem. Czytałem opinie na ceneo, a jest ich naprawdę dużo odnośnie tego konkretnego modelu i prawie nie ma opinii, że komuś coś wysiadło.

Jak jest z piekarnikami, płytami indukcyjnymi tej firmy?
    Serwis Electroluxa okej? Ile mniej więcej trzeba czekać na sprzęt i czy robią problemy podczas napraw gwarancyjnych?

0
  • #4 14 Lip 2017 09:02
    qs300
    Poziom 27  

Solidna marka to była kiedyś, jeśli chodzi o naprawy gwarancyjne, to serwis nie robi problemów, zgłaszasz awarię, serwis przyjeżdża i często naprawia na miejscu. Jeśli chodzi o naprawy pogwarancyjne, to cóż, lepiej szukać fachowca poza serwisem, bo to wyjdzie taniej.
    Jeśli chodzi o zabudowę Electrolux (płyty i piekarniki), to nie wypowiem się ponieważ Electroluxa w ogóle nie sprowadzam - brak klientów na tę markę i nawet nikt o nie nie pyta.

0
  • #5 14 Lip 2017 09:51
    alvaro99
    Poziom 22  

To w takim razie jakie marki może Pan polecić jeśli chodzi o trwałość produktów i awaryjność (po skończonym okresie gwarancyjnym)?

0
  • #7 17 Lip 2017 12:08
    alvaro99
    Poziom 22  

Czytałem jakiś test na necie pralek i osoby komentujące artykuł różnie się wypowiadają na temat Aristona.

Którą pralkę z Aristona/Whirpoola byś polecił?

Może ktoś ma inne doświadczenia z pralkami Electroluxa?

0
  • #9 17 Lip 2017 16:14
    viayner
    Poziom 34  

Witam,
    od paru lat uzytkuje EWF1486HDW, niby zrobiona we wloszech ale nie moge sie do niczego przyczepic, to wersja XXL. Praktycznie uzywana 3 razy w tygodniu, zadnych problemow a pojemnosc wieksza niz mozna by sie spodziewac. Zmywarke tez mam elektroluxa i podobnie zadnych problemow a ma juz 6 lat.
    Pozdrawiam

0
  • #10 17 Lip 2017 18:20
    alvaro99
    Poziom 22  

A co powiecie na EWF1276GDW, bo taką mi polecili w sklepie na dwa O ;)

0