Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kosiarka Texas 51 TR/W AU - Problem z napędem :(

PonuryKastet225 15 Lip 2017 11:51 834 0
    PonuryKastet225
    Poziom 2  
    Cześć, specjalnie do tego problemu założyłem tutaj konto, mam pilny problem właśnie z napędem w tej kosiarce. Otóż:

Najpierw zerwał się pasek klinowy, przy okazji przesuwając całą tą ,,skrzynie biegów'' w dół, dodatkowo dzięki temu zerwała mi się sprężynka z haczykiem od linki napędu.

Pojechałem po części zakupiłem nową linke ze sprężynką jak i nowy pasek, wszystko ładnie założyłem jednak cóż, pasek mi spaduje przez to że cała skrzynia oblatuje w dół, nie wiem co ją w pionie trzymało i nie wiem też jak temu mam zaradzić, niby jest tam jakaś dziurka ale nie wiem.. czy mógłby mi ktoś pomóc? :( . Poniżej wysyłam zdjęcia...

P.s, gdy spacerowałem tam gdzie kosiłem i znalazłem pewną sprężyne, zaczepiłem ją w te dziurke i dalej do dziury w obudowie, tylko nie wiem czy prawidłowo ją zaczepiłem.

P.s 2. Podczas prób na biegu ,,jałowym'' pasek się trzyma ale lata na boki jak galareta, gdy wrzucę ,,bieg'' od razu spaduje....

Kosiarka Texas 51 TR/W AU - Problem z napędem :(

Kosiarka Texas 51 TR/W AU - Problem z napędem :( Kosiarka Texas 51 TR/W AU - Problem z napędem :( Kosiarka Texas 51 TR/W AU - Problem z napędem :(

Bardzo prosiłbym o jakieś rady :/