Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zakup odkurzacz bezworkowy - do 650zł

patriano 15 Jul 2017 20:51 1008 2
    patriano
    Level 7  
    Cześć!

Bardzo proszę o pomoc w wyborze odkurzacza bezworkowego do 650zł. Przeglądam fora i opinie i kurcze nie wiem już sam co wybrać ;(
    myślałem nad firmą zelmer, ale ten odkurzacz wodny - strasznie podzielone opinie, niby nie wymieniają odkurzaczy na gwarancji, szybko się psuje, problem z silnikiem.

Myślę, że w tym budżecie coś się znajdzie?

Interesuje mnie tylko odkurzacz bezworkowy o konkretnej mocy.
    Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    necavi
    Level 18  
    Miałem 2 Samsungi i 1 Zelmera bezworkowe. Uczucia mieszane: niby oszczędzam na workach i łatwe czyszczenie (Samsung), ale ciąg słaby. W Zelmerze dodatkowo kilka filtrów, które też wypada czyścić. Obecnie (za namową znajomych) zakupiłem odkurzacz warsztatowy Karcher i to jest to. Porządnie ciągnie, worek wystarcza na 4 miesiące (w tym remont). Co prawda jest większy i trochę hałasuje, ale robi co do niego należy. Używam go prawie rok.
    patriano
    Level 7  
    Workowca nie chce, dla mnie to nie higieniczne. Z tego co widziałem to odkurzacz bezworkowy powyżej 1200 W najłatwiej znaleźć u Zelmera, jakoś nie chce mi się wierzyć, że moc 600/700 W pozwoli osiągnąć dobre parametry ssania.

Naprawdę nie można nic polecić w tej cenie? :(