Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hotpoint-Ariston Aqualtis AQLF9D 69U - Ciemny wyświetlacz,pralka nie reaguje

Kenworth 18 16 Lip 2017 20:06 468 1
  • #1 16 Lip 2017 20:06
    Kenworth 18
    Poziom 20  

Witam.
    S/N 911141732
    80624900100
    Zwracam się z prośbą o diagnozę w/w pralki czy istnieje możliwość jej naprawy?
    Pralka jest własnością koleżanki. Wezwany serwis stwierdził a raczej wydał wyrok czyli wymianę modułu bez rozkręcania i oględzin pralki.
    Z informacji przekazanych przez koleżankę wynika,że pralka zatrzymała się w trakcie prania, wyświetlacz zgasł a woda została w zbiorniku.
    Po wyjęciu modułu moim oczom ukazał się widok popalonych ścieżek, elementów smd co widać na załączonych zdjęciach.
    Ja nie podołam naprawie tej pralki jako amator, jeśli jej naprawa będzie w ogóle możliwa, ale może ktoś z szanownych użytkowników forum spróbowałby przynajmniej.
    Serwis za naprawę a raczej wymianę sterownika zażądał 1000zł. co oczywiście jest nieopłacalne.
    Dodam,że niestety wypalone złącze J16 to złacze panelu dotykowego. :cry:

• #2 17 Lip 2017 21:29
    Kenworth 18
    Poziom 20  

Dziś kolega z pracy pożyczył mi telefon z lepszym aparatem i mam nadzieję,że te zdjęcia będą już wystarczająco dobre.
    Jeden z forumowiczów zadeklarował pomoc w naprawie sterownika, ale powstaje problem spalonych elementów smd.
    Toteż zwracam się z ogromną prośbą o pomoc w identyfikacji uszkodzonych podzespołów.
    Może ktoś miałby dostęp do takiego sterownika i mógłby zamieścić zdjęcie uszkodzonego obszaru lub jest w stanie zidentyfikować uszkodzone elementy.
    Bardzo proszę o pomoc w imieniu właścicielki pralki.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME