Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

golf 4 1.9 tdi pompo wtrysk - wariuje prędkościomierz i wskaźnik paliwa

17 Lip 2017 15:42 819 3
  • Poziom 2  
    Witam,
    Jestem nowa i nie jestem pewna czy dobrze dobrałam temat. Z góry przepraszam.
    Mam golfa 4, 1.9 tdi 101km pompowtrysk
    Mam problem z skaczącym prędkościomierzem i z wskaźnikiem paliwa - pokazuje ciągle połowę baku.
    Wymieniłam pompe z pływakiem, zrobiłam testy liczników, wymieniłam impulsator skrzyni biegów.
    Nic nie pomogło a moja wiedza skończyła sie na tym.
  • Poziom 25  
    Witam.Na czym polegał test licznika?Wskazówka 0 połowa i pełne wychylenie czy tylko kody błędów?
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Sprawdzić za pomocą żarówki czy jest zasilanie na impulsatorze, sprawdzić ciągłość przewodu z impulsatora do licznika pod obciążeniem.
    Przy teście poruszać wiązką przewodów na skrzyni, lubią się łamać przewody przy wejściu w plastikowy kanał.
  • Poziom 2  
    Witam samochód odstawiłam do elektryka zrobił mi wskaźnik paliwa. Pokazuje już dobrze. Było coś z kablem. Ale prędkościomierz powiedzieli że nadal bd chodził jak wskazówki zegara że jest tak uszkodzony i że jedyne wyjście to wymienić liczniki tylko że to też wiąże się z imobilajzerem i powiedzieli że to cena ponad tysiaka. A po tym jak w piątek oddebrałam auto dziś zawiozłam z powrotem. Nie działały tymczasowe wycieraczki.