Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka turystyczna jako domowa

18 Lip 2017 16:56 729 7
  • Poziom 8  
    Witam,
    Jak myślicie czy lodówka turystyczna ale taka bez zasilania, z wkładami mrożącymi zdała by egzamin jako stacjonarna do wynajmowanego pokoju. Jak często trzeba by było wymieniać wkłady z lodówką w kuchni(jeśli więcej niż 2 razy dziennie to odpada a najlepiej raz). Nie miałem nigdy lodówki turystycznej, nie wiem jak długo ona trzyma.
  • Poziom 9  
    Ty na serio czy to jakiś żart?
  • Poziom 33  
    Zapomnij zarówno o takiej na wkłady jak i o elektrycznej turystycznej. Żadna z nich nic nie schłodzi, a jedynie zatrzyma chłód wcześniej oziębionych produktów. A to jak długo to zależy od częstotliwości otwierania i temperatury otoczenia.
  • Poziom 8  
    Nie no to nie żart tylko nietypowe pytanie. Po prostu mam pokój zamykany na klucz i pewniej bym się czuł z browarami czy jogurtami pod ręką we własnej lodówce(można kupić za grosze) niż współdzielonej. Ale chyba dam sobie spokój albo kupie normalną małą lodówkę.
  • Poziom 33  
    Poszukaj używanej, małej lodówki najlepiej absorbcyjnej. Taka będzie prawie bezgłośna. Czasem można tanio kupić małe lodówki służące ekspozycji danej marki produktów w sklepie.
  • Poziom 15  
    Miniaturowa lodówka taka 45 cm wysokości lmax 50 i masz spokój
  • Moderator
    teskot napisał:
    Zapomnij zarówno o takiej na wkłady jak i o elektrycznej turystycznej. Żadna z nich nic nie schłodzi [...]

To duże uogólnienie. Są elektryczne lodówki turystyczne 12/24 V, które utrzymują zadaną temperaturę niezależnie od temperatury na zewnątrz. Mało tego, są też lodówkozamrażarki turystyczne, potrafią utrzymać wewnątrz -18°C. Najmniejsze, jakie znam, mają ok. 11 litrów pojemności. Są to urządzenia sprężarkowe i ich największą wadą jest wysoka cena.
  • Poziom 23  
    Nie da rady chyba że kupisz taką dobra z ładowaniem nie będziesz często otwierał to strzelam że kilka dni