Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Noktowizor BNM-M - Warty kupienia?

dothweed2142 18 Jul 2017 18:19 1890 2
    dothweed2142
    Level 6  
    Z góry przepraszam za błędy ortograficzne, nie mieszkam w Polsce.
    Witam, przeglądałem sobie ebay`a, i natrafiłem na dosyć fajne gogle noktowizyjne, BNM-M albo po prostu BNM.
    Problem w tym że nie wiem czy te gogle są generacji pierwszej (tak jak PNW- 57E) czy takie badziewie jak PNW 57A, gdzie za każdym razem trzeba mieć ze soboą lampę z filtrem podczerwieni. Sprzedawca nagrał mi filmik i gogle działają, i nawet ładnie wyglądają. Niestety nie umiem czytać po Rosyjsku a google translate nie pomógł mi za wiele z dokumentacją i informacjami.

Zamieszczę tutaj obrazki z licytacji. Noktowizor BNM-M - Warty kupienia? Noktowizor BNM-M - Warty kupienia? Noktowizor BNM-M - Warty kupienia? Noktowizor BNM-M - Warty kupienia? Noktowizor BNM-M - Warty kupienia? Noktowizor BNM-M - Warty kupienia? Noktowizor BNM-M - Warty kupienia?

Oto filmik:
    Inkwizycja
    Level 28  
    Z tego co znalazłem w sieci jest lornetka morska nocna z przystawką do pomiaru odległości. Wychodzi na to że jest pasywna i nie wymaga oświetlacza.
    dothweed2142
    Level 6  
    Jeszcze jedno pytanie, jezeli to jest lornetka, czy nadaje sie do bitew ASG? Np. jaki ma zoom itp.