Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

motorola v60 problem z baterią

plusoko 01 Sie 2005 19:39 651 5
  • #1 01 Sie 2005 19:39
    plusoko
    Poziom 9  

witam dostałem motorole v60. telefon ma usterke: po zalozeniu nowej baterii lub nawet starej oryginalnej wyskakuje komunikat: invalid battery...na nowej nie orginalnej mozna telefon załączyc aparat ten zaloguje sie do sieci ale w dalszym ciagu wyswietla ten komunikat (invalid battery) dodatkowo nie wyswietla wogole ikonki baterii- nawet jak podłacze ładowarke może ktos juz spotkał sie z takim problemem i cos mi poradzi...z gory dzieki

0 5
  • #2 02 Sie 2005 00:16
    BONO
    Poziom 28  

sciagnij sobie crakowanego viktora ,powinna byc zakładka "restore orginal battery seting" ,pewnie tel zapamietał nieprawidłowe ustawienia bateri i trzeba sprobowac od resetu

0
  • #3 02 Sie 2005 08:03
    plusoko
    Poziom 9  

a moze napiszesz mi jakos prosciej bo ja raczej amator jestem a moze masz jakis serwis godny polecenia ??

0
  • #4 02 Sie 2005 18:09
    BONO
    Poziom 28  

to trzeba było tak odtrazxu napisac ze chcesz sie dowiedzieć co moze byc i ze naprawiasz ,takto czlowiek sie produkuje ,zanies do serwisu to ci go zrobią

0
  • #5 05 Sie 2005 12:22
    plusoko
    Poziom 9  

witam...oddałem telefon do serwisu i dostałem odpowiedz: nie da rady naprawic- aparat nie komunikuje sie z komputerem......... pytanie do szanownego grona znawcow tematu: da sie to jeszcze jakos zrobic czy to juz kicha z niego bedzie..................

Dodano po 30 [minuty]:

szukam człowieka który sie z tym zmierzy...

0
  • #6 06 Sie 2005 03:46
    BONO
    Poziom 28  

prawdopodobnie sie da,zanies lepiej do jakiegos sprawdzonego serwisu .mozliwe ze maja duzo pracy i niechca sie bawic z trudnymi usterkami

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo