Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy dobry kondensator wybrałem do betoniarki? Oryginalny zniszczony

19 Lip 2017 22:28 1827 4
  • Poziom 3  
    Witam. Potrzebuję kupić kondensator do betoniarki (informacja na zdjęciach). Czy ten będzie dobry? (12µF 450V). Betoniarka kręci, ale muszę zakręcić bębnem aby ruszyła. Wydaje mi się, że przez brak kondensatora betoniarka nie dostaje ,,kopa" na start i dlatego po włączeniu stoi w miejscu. Zdjęcie puszki (białe kable z plastikowymi końcówkami, tam podłączony był kondensator). Polaryzacja ma tutaj znaczenie, biorąc pod uwagę kondensator z aukcji? Wolę się upewnić w zaufanym źródle. Jeżeli zły dział proszę o przeniesienie.
    Czy dobry kondensator wybrałem do betoniarki? Oryginalny zniszczony Czy dobry kondensator wybrałem do betoniarki? Oryginalny zniszczony Czy dobry kondensator wybrałem do betoniarki? Oryginalny zniszczony Czy dobry kondensator wybrałem do betoniarki? Oryginalny zniszczony Czy dobry kondensator wybrałem do betoniarki? Oryginalny zniszczony
    Link do aukcji podaję, gdyż interesuje mnie ten konkretny kondensator, oraz aby ktoś nie musiał sam szukać. Na allegro jest ich trochę i różnią się % uF oraz oznaczeniami.
    http://allegro.pl/kondensator-rozruchowy-silnika-12uf-450v-miflex-s-i6876004571.html
  • Poziom 38  
    Witam .
    Kondensator jest odpowiedni to tego silnika 0,37µF.Nie włączaj silnika bez kondensatora ,gdyż możesz go uszkodzić,nawet gdy pomożesz ręką.
  • Poziom 3  
    nikusert napisał:
    Witam .
    Kondensator jest odpowiedni to tego silnika 0,37µF.

Skąd wziąć taką pojemność? Allegro milczy. Czy chodziło o 0,37 KW?
  • Poziom 38  
    Przepraszam za pomyłkę, miałem napisać, że do silnika 0,37KW kondensator taki jak podałeś na zdjęciu czyli 12 mikro faradów.
  • Poziom 3  
    Do zamknięcia. Wszystko działa.