Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson Ariva T65 - nie ma mozliwosci wyscia z menu

20 Lip 2017 20:57 2373 5
  • Poziom 9  
    Witam Z uwagi na to ze ten DVB-T jest podłączony do starego skrzyniowego Grundiga chciałem cos sprawdzić w menu DVB-T . Po nacisnieciu przycisku Menu na pilocie ukazało sie menu ekranowe ale problem w tym ze nie da rady juz z tego menu wyjsc mimo naciskania przycisku Back zmieniaja sie tylko funkcje na ekranie TV ale z menu wyjsc nie daje rady . Wyydrukowałem sobie instrukcjie obsługi teggo dekodera i w zakladce opisujacej funkcje obsługi pilota pisze ze po nacisnieciu przycisku F2 powinno sie rowniez wyjsc z menu jednak nic sie nie dzieje to znaczy tak jak w przypadku przycisku Back zmieniaja sie tylko funkcje menu
    Co moge zrobic ? Bardzo prosze o pomoc starsza osoba prosila mnie o pomoc a ja chyba zrobilem cos ze wcale teraz nie ma telewizji

3.1.13. Dbaj o poprawność językową i zachowuj zasady netykiety. Nie wysyłaj wiadomości z których trudno wywnioskować co ich autor chciał przekazać.
  • Poziom 9  
    Robilem i recznie i auto ale nie znajduje mi zadnych kanałow . lista znalezionych jest pusta po szukaniu. Poza tym na dekoderze ciagle jest napis Menu i ni jak nie mozna z tego wyjsc
  • Poziom 32  
    Jak nie znajdzie żadnych kanałów to tak będzie a jak nie ma sygnału to nie znajdzie na pewno ( i wtedy także kasuje listę jeśli była wcześniej...) . W ręcznym wyszukiwaniu jest podawana jakość sygnału i tak najprościej można się zorientować o jego obecności (lub braku). Kolejna sprawa to zasilanie anteny ( jeśli jest wzmacniacz) Być może właśnie jest zasilana z tunera ( wtedy zasilacz z separatorem jest niepotrzebny) No jeśli tak jest to ta opcja musi byś włączona...
  • Poziom 32  
    [quote="maksiu55"]
    maksiu55 napisał:
    Robilem i recznie i auto ale nie znajduje mi zadnych kanałow . lista znalezionych jest pusta po szukaniu. Poza tym na dekoderze ciagle jest napis Menu i ni jak nie mozna z tego wyjsc

Dodano po 1 [minuty]:

maksiu55 napisał:
    Robiłem i ręcznie i auto ale nie znajduje mi żadnych kanałow . lista znalezionych jest pusta po szukaniu. Poza tym na dekoderze ciągle jest napis Menu i nie można z tego wyjść . Jestem z Zabrza Slaskie

Powtarzasz już kilka razy tą samą informacje a napisałem Ci
    Darek.S napisał:
    Jak nie znajdzie żadnych kanałów to tak będzie a jak nie ma sygnału to nie znajdzie na pewno ( i wtedy także kasuje listę jeśli była wcześniej...) . W ręcznym wyszukiwaniu jest podawana jakość sygnału i tak najprościej można się zorientować o jego obecności (lub braku).

Skoro uruchomiłeś wyszukiwanie to znaczy , że po Menu możesz się poruszać a wyjść z niego nie możesz bo nie ma kanałów. Napisałem także o pasku jakości sygnału a nic nie odpowiedziałeś czy masz sygnał ( pasek jakości) czy nie. A od jego ( sygnału) obecności zależy sukces wyszukiwania ( lub brak sukcesu i brak możliwości wyjścia z menu). To przecież proste.

Dodano po 2 [minuty]:

Dostałeś nawet podpowiedź o możliwej przyczynie braku sygnału ale widocznie za dużo informacji na raz...
  • Poziom 9  
    Był problem z szukaniem nadajnika (Kanałów) ale już wszystko Ok Dziekuję za pomoc
    Zamykam temat