Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW/Seat/Audi/Skoda - Brak naklejki z parametrami auta w bagażniku.

Kano7 21 Lip 2017 22:33 1206 5
  • #1 21 Lip 2017 22:33
    Kano7
    Poziom 6  

Oglądałem dziś Golfa V w komisie i oglądając podłogę bagażnika zauważyłem, że jest w innym kolorze niż nadwozie- wiadomo był malowany, ale co mnie bardziej zdziwiło to zdarta naklejka z danymi typu jaki silnik/kolor itd. Zastanawia mnie jaki mógłby być tego powód szczególnie, że zdarcie czegoś takiego to jakiś tam wysiłek którego nikt bez celu by się nie podjął, a przecież są tam ważne i łatwo dostępne dane.
    Ogólnie to samochód ma bardzo mały przebieg i ogólnie mi się bardzo podoba, gdyby tylko nie podejrzana sytuacja z tą naklejką.
    Do tego auto jest w automacie 1.6 i na ten temat też jest mało info w necie więc takie informacje z naklejki szczególnie są przydatne.

Spotkaliście się keidyś z taką sytuacją?

0 5
  • #2 21 Lip 2017 22:49
    eurotips
    Poziom 35  

Naklejki są dwie: w książce i bagażniku, są identyczne więc nic ci nie umknęło jeśli książka też gdzieś "nie przepadła".
    Auto było bite w kuper i rozcieńczalniki uszkodziły naklejkę przy lakierowaniu.

0
  • #3 21 Lip 2017 23:25
    ociz
    Moderator Samochody

Bity w kuper to ta bardziej optymistyczna opcja, prędzej cały spawany z kilku.

Kano7 napisał:
    ma bardzo mały przebieg

W 5 minut na liczniku może być taki jaki sobie zażyczysz.

0
  • #4 22 Lip 2017 10:00
    Kano7
    Poziom 6  

No wiem właśnie z tym licznikiem choć ktoś musiałby mieć naprawdę tupet żeby przekręcać 10 latka na 70 tyś, no chyba, że w rzeczywistości ma 140 :D
    Ma tam jakieś naklejki na drzwiach dt. wymiany oleju i książkę ale znajac życie wszystko da się podrobić.

Co do zalania przez rozpuszczalniki to jest tam po drugiej stronie jeszcze jedna naklejka w b. dobrym stanie a po drugie to ta o której mowa ewidentnie wygląda na zdartą na sucho a nie, że jakaś rozpuszczona.

Dotatkową osoba z którą byłem zwróciła uwagę na jakieś podejrzane ścieżki? bruzdy? biegnące od zderzaka prostopadle do kabiny do jakiejś połowy bagażnika.

0
  • #5 22 Lip 2017 22:05
    wichurewicz
    Poziom 24  

Jest obecnie tyle egzemplarzy do wyboru, zwłaszcza Golfów i pochodnych, że nie ma sensu upierać się akurat na ten.

Przebieg wyświetlany na zegarach nie ma żadnego znaczenia, to losowy ciąg cyfr z przedziału 000000 do 999999, dowolnie ustawiany w kwadrans za 50-100 zł. Liczy się stan techniczny i porządek w papierach.

0
  • #6 22 Lip 2017 22:32
    kkknc
    Poziom 42  

Pewnie ćwiartka, albo połówka wstawiona z innego. Dlatego naklejka usunięta bo zupełnie nie pasowała do tego. A przebieg wiadomo..... ;)

0