Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Dopisanie kluczyka do Vivaro - Czym dopisac nowy klucz ?

22 Lip 2017 18:29 2952 19
  • Poziom 10  
    Witam forumowiczów, mam pytanie odnośnie zakodowania nowego kluczyka do opla vivaro 2.0cdti 90 konny z 2008 r. Mam opcoma ale niestety nie da rady sie nim podlaczyc bo komp niestety juz z renault , jak by ktos mógl polecic jakis interfejs stosunkowo nie drogi do zaprogramowania klucza, bo za klona klucza wolaja 300zł, to wolał bym dolozyc i zakupic interfejs i dopisac go do ecu a zagubiony drugi klucz wykasowac . Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    niestety ale brak takiej opcji w programie jak nadwozie/immobilzer , to już nie jest opel tylko renault niestety, znalazlem taki interfejs jak renault clip tylko czy ktos mogl by potwierdzić ze tym interfejsem na pewno moge dodac kluczyk bo szkoda mi wyrzucać kasy na urządzenie ktore zdiagnozuje mi tylko bledy.
  • Poziom 10  
    Ta instrukcja nie tyczy sie vivaro. W op comie niema opcji immobilizer dla tego modelu.
  • Poziom 34  
    Vivaro to mieszaniec a bardziej renówka,opcomem sobie można nie powiem co.Moze ale to może tech2 ale nigdy nie sprawdzałem,zawsze te mieszańce wpisuje do pliku bo jestem pewien ze pojdzie za 1 strzałem.
    Mogę ci dopisać do pliku.
  • Poziom 10  
    jak mozesz wytlumaczyc do jakiego pliku ? i co z nim zrobic ? to byl bym wdzieczny, poza tym zamówił bym renault clip tylko nigdzie nie moge znalezc info czy nim zrobię.
  • Poziom 21  
    Idzie od strzału po kablu IMMO TOOL,CARPROG ,FVDI,ale te zabawki nie są tanie...
  • Poziom 10  
    Ok dzieki za informacje, spróbuje carprogiem bo go mam.
  • Poziom 21  
    Dokładnie tak ,ale czy klon cp ogarnie to nie wiem .. :?: :?:
  • Poziom 10  
    kolego mako110 miales racje ze sie polacze carprogiem, mój jest z chin, a polaczyl sie z vivro 2008r choc czytalem na stronie producenta ze tylko do 2006r. a tu niespodzianka :) czyta nowszego, tylko chcial bym jeszcze sie dowiedziec bo wszedlem do zakladki immo wybralem renault traffic polaczyl sie, dalem read immo zczytal klucze byly dodane 4 ale dziwnie bo zdublowane,przestawilem na key 5 i dalem Add key/card i wyskoczyl komunikat all keys/cards will be erased i pyta czy kontynlowac jak dam dalej to nie wyczysci mi przypadkiem kluczy ktore juz istnieja ??
  • Poziom 10  
    adam7009 napisał:
    .........wyczyścił ,zostały tylko te które wprowadziłeś podczas procedury.

czyli według tego wynika ze moze istniec tylko jeden klucz bo za kazdym razem bedzie wykasowywal te istiejace, cos tu raczej nie tak ? chyba ze za jedna procedura mozna dopisac istniejacy jak i nowy ??
  • Poziom 31  
    Podczas procedury kasuje wszystkie klucze zapisane , następnie programujesz te które posiadasz.
  • Poziom 21  
    Dokładnie tak jak koledzy piszą,kasuje wszystkie i dodaje te stare z tego samochodu i nowy (czysty przekodowany pod daną markę i model).
  • Poziom 10  
    Dopisałem dziekuje za info i pozdrawiam :)