Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat B5 Car audio, głośniki - Głośniki, syczki, przewody, maty wygłuszające

Gta Damian 24 Lip 2017 13:02 1089 2
  • #1 24 Lip 2017 13:02
    Gta Damian
    Poziom 8  

Witam. Jestem posiadaczem VW Passat B5, przed lift, sedan. Chciałbym zamontować sobie jakieś dobre audio do auta, naczytałem się sporo, ale nadal nie wiem jakie firmy/modele wybrać.
    Mianowicie chce podłączyć sobie wzmacniacz 4 kanałowy na głośniki w drzwi i do tego drugi wzmacniacz, który zasilą suba w bagażniku. Wszystko wspiera kondensator. Obecnie zestaw wygląda u mnie następująco:
    Radio Alpine ute 72bt
    Wzmacniacz 4 kanałowy Boss ripp 1600w
    Wzmacniacz Blaupunkt GTA 480 2 kanałowy
    Skrzynia basowa bodajże GTX 1200
    Kondensator Hollywood 2far
    Teraz poszukuje jakiś zestawów głośników, najlepiej do 500 zł, jakieś dobre na vocal, bo na basa już nie narzekam, aby zestaw składał się z 2 głośników, 2 syczków i 2 zwrotnic, dwa zestawy tył + przód, głośniki 16,5.
    Do tego prosiłbym o polecenie jakiś mat wygłuszających oraz przewodu zasilającego, bo pisali, że powinienem mieć 16 mm2, a obecnie mam 8 mm2 samej żyły, z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
    PS. Czy reszta podzespołów może być, bo już zakupiłem wszystko wymienione.

0 2
  • #2 24 Lip 2017 14:47
    adam_1991r
    Poziom 21  

Ogólnie sub i wzmak do niego słaby. Na tył głośników w ogóle nie kupuj i wtedy zamiast 4 kanałowego wzmacniacza na przód (pokazałeś jakiś shit co do niczego się nie nadaje) kup porządną dwukanałówkę. Co do kabli to kup sobie spawarke na metry 20mm^2. Niestety te radio ma jedną parę rca więc stracisz możliwość sterowania subem z poziomu radia.

Na przód polecam:
    Wzmacniacz: sony xm6020 (250zł) lub coś innego firmowego co ma 60w na kanał. Najlepiej jakby miał filtr hpf, niestety ten sony nie ma.
    Głośniki: Morel Maximo 6 (400zł)
    I do tego maty albo gms 07xl lub stp gold.

0
  • #3 13 Wrz 2017 21:43
    malaoko
    Poziom 6  

Czesc podepne sie pod temat mam a3 8l potrzebuje jakies glosniki na przod + syczki + zwrotnice do 400zl i jakis fajny wzmak do tych glosnikow tez 400zl i radyjko tylko musi miec 4rca bo w pozniejszym czasie wpadnie 2 wzmak i skrzynia.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo