Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Daewoo DVR-G892 -> LG 42LF652V - Nie wyświetla obrazu po SCART (widoczny 1-2

ml69 24 Lip 2017 18:17 429 2
  • #1 24 Lip 2017 18:17
    ml69
    Poziom 7  

Witam, wczoraj udało mi się „odkurzyć” i zregenerować magnetowid Daewoo DVR-G892. Wszelkie testy i ustawienia robiłem na TV CRT Philips 14PT6107P. Urz±dzenia poł±czone były kablem „euro”. Wszystko działało jak należy, wyświetlane było również menu ekranowe z magnetowidu. Niestety po przeniesieniu magnetowidu w miejsce docelowe, czyli po podł±czeniu do TV LG 42LF652V (również kabel „euro”) obraz jest widoczny tylko przez sekundę lub dwie, potem ciemny obraz i za jakiś czas znowu widoczny przez chwilę. Menu magnetowidu nie wyświetla się w ogóle, ale to aż tak nie jest potrzebne. Dodam, że testowałem to na kilku „porz±dnych” kablach „euro” i nic się nie zmienia. Aby mieć pewność, że wejście euro w TV LG działa prawidłowo przeł±czyłem dekoder WiFi Premiumbox+ na wejście SCART (CVBS lub RGB) – obraz jest wyświetlany prawidłowo. Proszę o radę, czy można coś „zrobić” z sygnałem wychodz±cym z magnetowidu aby obraz był wyświetlany prawidłowo na TV LG?

0 2
  • #2 24 Lip 2017 19:39
    arturdip
    Poziom 25  

Podł±czyć pod wej¶cie antenowe.Poz artur

0
  • #3 24 Lip 2017 20:27
    ml69
    Poziom 7  

Chciałbym uzyskać "trochę" lepsz± jako¶ć obrazu, a przy okazji przez SCART mam dĽwięk stereo, który wraca po HDMI do amplitunera...
    Czy naprawdę jedynym rozwi±zaniem jest poł±czenie przez gniazdo antenowe?

0