Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wifi i Bluetooth nie działają. Telefon restartuje się. (Sony Xperia M4 Aqua)

26 Lip 2017 12:54 1230 3
  • Poziom 1  
    Witam. Od ponad tygodnia mam problem z moim telefonem(Sony Xperia M4 Aqua). W nocy po włączeniu WiFi telefon wyłączył się. Zaczęła migać czerwona dioda i telefon uruchamiał się ponownie kilka razy i za każdym razem zatrzymywał się na logo Sony. Po wejściu w twrp udało się go uruchomić. Wgrałem nowy system, usunąłem roota i twrp. Niestety dalej to samo, dodatkowo WiFi nie zawsze działa, ale transmisja danych za każdym razem. Musze go uruchomić ponownie, żeby działało, ale może się znowu uruchamiać po kilka razy. Telefon potrafi też podczas normalnego użytkowania uruchamiać się po kilka razy, aż mu się uda za którymś. Odkryłem, że nie działa też bluetooth(jedynie po ponownym uruchomieniu zadziała, ale na jakiś czas). Byłem zapytać się w serwisie i gość powiedział mi, że do wymiany moduł wifi/bluetooth, ale trzeba wymienić całą płytę główną. Telefon jest na gwarancji, ale root, odblokowany bootloader stawiają problem. Na internecie znalazłem antenę wifi/bluetooth za małe pieniądze i jak myślicie jest szansa na wymianę samego tego modułu bez wymiany płyty głównej?
    Pozdrawiam.
  • Poziom 1  
    Jeśli się okaże, że gwarancja została anulowana mogą naprawić telefon bez mojej zgody i kazać zapłacić? A jeśli telefon chciałbym naprawić na mój koszt jest szansa naprawy przez wymianę modułu?
  • Moderator - GSM
    Serwis powinien Cie poinformować o utracie gwarancji i wtedy zaproponować odpłatna naprawę.
    zawsze możesz skontaktować się z serwisem i dopytać jak to jest.