Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Płyta indukcyjna Bosch PIE 611 - Błąd er 22

mcmalin 27 Lip 2017 10:17 1008 3
  • #1 27 Lip 2017 10:17
    mcmalin
    Poziom 2  

Witam posiadam Płytę indukcyją Bosch PIE 611F17E 7200W 59,2cm, jest ona podpięta pod 3 fazy, Z tydzień temu wyskoczył po raz pierwszy błąd er 22, odczekałem chwilę i płyta ponownie działa, niestety do wczoraj. Teraz cały czas wyświetla się błąd er 22, sterowanie miga, dotyk sterowania ogólnie działa bo reaguje na wciśnięcie jakiegokolwiek guzika "piskiem", no ale niestety nie można włączyć płyty, ktoś mi poradzi co mogę zrobić w tym temacie? Z góry dziękuje za pomoc. Ogólnie płyta jest na gwarancji, no ale jak wyślę pytę do serwisu to miesiąc nie będę miał na czym jedzenia zrobić, więc może dam radę sam to naprawić.

0 3
  • #2 27 Lip 2017 14:39
    Piotr2608

Poziom 37  

Er22 Touch key fault, Electrical link between two touch keys Æ Remove electronics and check all touch keys (visual inspection). Refit electronics correctly, Defective touch key Æ If the fault is still present, replace the Defective touch key Æ If the fault is still present, replace the electronics

4
  • #3 28 Lip 2017 07:08
    mcmalin
    Poziom 2  

Może ktoś dać mi instruktaż jak się dostać do tej elektroniki ? jak odkręciłem osłonę dolną to trzymały ją kable jakieś osłona opuściła się na 5 cm tylko do dołu... Może ktoś pomóc ?

0
  • #4 19 Lut 2018 14:41
    alexwa
    Poziom 10  

Witam,
    Poszukuję schematu płyty indukcyjnej BOSCH PIE 615R14E. Spalił się zasilacz (dosłownie i nie mogę odczytać danych kondensatora). Proszę o pomoc.

0