Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Perkins A.99 - Kopci po remoncie na szaro

27 Jul 2017 20:08 2871 7
  • Level 9  
    Witam zrobiłem remont silnika perkins silnik pracuje w kombajnie claas Comet i kopci na szaro robione była głowica, tuleje pierścienie i wał na szlif po remoncie pracuje już 10 godzin czy to normalnie żeby tak kopcil na szaro a na wolnych obrotach bardzo mało prawie nic nie kopci proszę o radę?
  • Level 33  
    U nas w sklepach nie widziałem zestawów naprawczych fabrycznych do Perkinsa.
    To co mozna kupić nie wytrzymuje jednej dziesiątej tego co oryginał. Perkins ma cienkie tuleje i jest problem z ich osadzeniem w bloku.
    Kto wstawiał tuleje, czy były obrabiane na wymiar po montażu i honowane ?
    Jeżeli tuleja ma gzyms wystający nad blok to przy nieumiejętnym montażu pęka.
    Problem też jest z doborem pierścieni żeby nie wycierały tulei. Tłoki ile mają pierścieni ?
  • Level 25  
    Witam.Zapłon i filtr powietrza ok?Ile tego dymu? w ,,komin,,się mieści czy jak byś to określił?
  • Level 1  
  • Level 38  
    Najpierw to niech się ten silnik dotrze, 10 godzin to nic.
  • Level 9  
    Ja silnik zawiozłem do mechanika i on mi robił remont ,to ile trzeba docierać silnik a wtryski były sprawdzane pompa wtryskowa była robiona

Dodano po 4 [minuty]:

Dymu jest sporo a po remoncie chyba nie powinien kopcić jutro sprawdzę jeszcze wtryski może to one?
  • Level 33  
    Odkręć rurkę od przelewów z wtryskiwaczy i odpal silnik.
    Z wtryskiwaczy nie może przedostawać się paliwo na powrót.
    Jeżeli się przedostaje to źle skręcony wtryskiwacz lub uszkodzone gniazdo na którym opiera się rozpylacz.