Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Miele G975SC Turbothermic - Po zmywaniu zostaje woda w zmywarce.Nie suszy naczy

b1864 27 Lip 2017 21:16 1554 2
  • #1 27 Lip 2017 21:16
    b1864
    Poziom 6  

Witam.
    Kupiłam uzywana zmywarkę czyli nie ma gwarancji. W domu okazało się ze po wlaczeniu wszystko,"chodzi" pobiera wodę, grzeje. Pod koniec cyklu - wylancza się. Po otwarciu jest goraco w srodku i widać wode na spodzie. Około litra, może 2 litrów. Po zamknieciu drzwi i wlaczeniu od nowa (nowego cyklu) - zmywarka odpompowywuje wode (otworzyłam drzwi i sprawdziłam), a następnie znowu pobiera wode aby zacząć nowe mycie. Maż przeczyscil wszystko dokładnie, ale bez zmian. Woda zostaje i nie suszy. Z czym może być problem? Będę wdzieczna za kazda sugestie.
    Miele G975SC Turbothermic - Po zmywaniu zostaje woda w zmywarce.Nie suszy naczy

0 2
  • #2 01 Sie 2017 13:51
    PtasiorWro
    Poziom 27  

Coś mi się zdaje, że nie czekacie do końca cyklu zmywania i za szybko otwieracie. Bo koniec jest w tedy jak już nie ma temperatury w środku. Jak na tej zmywarce sygnalizowany jest koniec zmywania? Jest jakiś sygnał świetlny lub dźwiękowy? Bo jak opadnie temperatura to zmywarka na chwilę powinna uruchomić jeszcze pompę i pozbyć się wody z suszenia.

0
  • #3 01 Lut 2018 09:16
    b1864
    Poziom 6  

Już kolega sprawdzal. Okazalo się ze programator do wymiany. Dziekuje za odpowiedz :-)

0