Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
HelukabelHelukabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LC-24LE240E migająca dioda

28 Lip 2017 10:44 528 1
  • Poziom 9  
    Witam, powstało tysiące tematów z podobnym problemem ale raczej żaden nic nie wniósł do mojego problemu, kupiłem taki telewizor i niestety po podłączeniu monitor się podświetlił ale nie wyświetla obrazu ekran jest szary.. Oczywiście miga dioda na zielono/ czerwono, może spotkał się ktoś z takim problemem?

Ps. mam również Sharpa 40 calowego niestety ucięty jest kabel zasilania.. Panowie czy ktoś ma pomysł jak podłączyć go aby sprawdzić tylko działanie? Jest ucięta sama końcówka nie chciałbym inwestować w nowy kabel ponieważ nie mam pewności czy ten TV jest sprawny.
  • HelukabelHelukabel
  • Poziom 37  
    Witam.
    PatrykSr1 napisał:
    po podłączeniu monitor się podświetlił ale nie wyświetla obrazu ekran jest szary..

Podaj obsadę tego TV.
    Mierzyłeś napięcia zasilania? Czy wizualnie widać jakieś uszkodzenia w elektronice TV? Czy oprócz braku obrazu brakuje również dźwięku (zakładam, że TV podłączony jest do jakiegoś urządzenia typu DVD, dekoder STB itp.)?
    Czy to miganie diody występuje w jakiejś stałej sekwencji, czy zmiennej?
    PatrykSr1 napisał:
    mam również Sharpa 40 calowego niestety ucięty jest kabel zasilania.. Panowie czy ktoś ma pomysł jak podłączyć go aby sprawdzić tylko działanie?

Podaj dokładny model TV i jego obsadę. Jeśli masz problem z "dosztukowaniem" kabla do tego TV, to lepiej oddaj oba sprzęty do dobrego serwisu RTV.
    Pozdrawiam