Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei problem z baterią huawei p10 lite

29 Lip 2017 12:23 1839 1
  • Poziom 4  
    Witam posiadam telefon Huawei p10 lite. Zauważyłem ze gdy rozładowywuje mi się bateria dźwięk rozladowującej baterii pojawia sie dopiero gdy bateria ma 2 %. ,gdy bateria ma 20 % pojawia się tylko sam komunikat bez dźwięku.W innych telefonach dźwięk pojawia sie gdy jest 15% lub 10%. Posiadam Android Nougat. Ściągnąłem total commander , ale nawet nie mogę dostać się do głównego katalogu systemu. Zależy mi na tym, aby na Huawei p10 lite pojawiał się dźwięk baterii przy 20 %, a nie tylko przy 2 % . Da się coś z tym zrobić ?
  • Poziom 9  
    Dziwna sprawa myślę że tak jest w oprogramowaniu i raczej nie da się tego zmienić. Ja zaktualizowałem honora 7 lite którego mam od 3 dni do androida 7.0 i dźwięk pojawia się przy 10% baterii. Natomiast telefon oddaję na gwarancję gdyż obraz nagle znika (szkoda telefon ma dopiero 3 dni). Myślę, że najlepiej byś się dowiedział czy da się coś zrobić w autoryzowanym serwisie huawei/honor które znajdują się w większości miast. Z samego poziomu ustawień na pewno tego nie zmienisz jedynie przy roocie telefonu, ale to jak sądzę odpada.