Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HP Color LaserJet 1017CM MFP - Czarny kolor źle drukuje - czy warto serwisować?

TTomaszewicz 29 Jul 2017 12:43 975 2
    TTomaszewicz
    Level 10  
    Milipaństwo
    Dziesięcioletnia drukarka HP Color LaserJet 1017CM MFP zaczęła krzywo drukować kolor czarny. Przykłady w załącznikach .

W jednym punkcie serwisowymzasugerowali że trzeba wymianić skaner, w drugim nie chcieli nawet gadać.
    Próbowałem z trzema nowymi kasetami różnych dostawców. Oraz przetestowałem z prawie pustą oryginalną kasetą HP. Ten same efekt: W prawej części (25% szerokości kartki A4) brakuje wydruku czarnego, podczas gdy pozostałe kolory drukują sie prawidłowo.
    Co ciekawe - obecna, już prawie pusta kaseta sprawuje się prawie dobrze, choć też ma białe pionowe smugi po prawej stronie - ale to jest tylko 10% z prawej strony (dwa załączniki)

Proszę o poradę lub jakieś sugestie.

HP Color LaserJet 1017CM MFP - Czarny kolor źle drukuje - czy warto serwisować? HP Color LaserJet 1017CM MFP - Czarny kolor źle drukuje - czy warto serwisować?HP Color LaserJet 1017CM MFP - Czarny kolor źle drukuje - czy warto serwisować?
    Stara (obecna) kaseta z tonerem:
    HP Color LaserJet 1017CM MFP - Czarny kolor źle drukuje - czy warto serwisować?HP Color LaserJet 1017CM MFP - Czarny kolor źle drukuje - czy warto serwisować?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    pecet7
    Level 18  
    Do wyczyszczenia zespół laserów.
    Masz na youtube film pod tytułem: HP Laser Printer 2600n Lense Cleaning. Jest to bliźniaczy model.
    TTomaszewicz
    Level 10  
    Nabyłem zespół laserów i posługując się wspomnianym wyżej filmikiem odważyłem się go wymienić.
    Temat Zakończony.
    Dziekuję za sugestie i pomoc.