Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chrysler Grand Voyager 2.5 TD - Brak mocy, migajace diody

w0j73k 30 Jul 2017 15:14 666 0
    w0j73k
    Level 8  
    Witam. Dziś musiałem załatwić pewna sprawę, wsiadł do auta - jak zwykle odpaliło na dotyk. Dojechałem na miejsce, zasiłem, wysiadłem, zamknąłem wszystko było ok.

Po kilkunastu minutach wróciłem do auta, wsadziłem kluczyk do stacyjki i... Nic
    Przekrecilem kluczyk, auto nie kręciło. Miały cały czas diody od : stałej pracy tylnej wycieraczki, pracy czasowej, obiegu oraz klimatyzacji. Poszedłem zajrzeć pod maskę z myślą że może coś zauważe, niestety nic nie dostrzegłem. Zadzwoniłem więc po brata żeby mnie scholowal - podczepilem auto i pojechaliśmy. Po przejechaniu około 350m dojechaliśmy do skrzyżowania, postanowiłem raz jeszcze spróbować odpalić auto i ku mojemu zdziwieniu auto odpaliło. De facto w dalszym ciągu miały w/w diody - znalazłem w sieci sposób na testy nawiewu po zrobieniu obu testów przestały migac diody od tylnej wycieraczki (2 przyciski) - lecz w dalszym ciągu migajace przyciski od klimy i obiegu...
    Dodatkowym problemem jest to że auto jedzie do 2000 obrotów, pozniej traci moc...

Proszę o pomoc. Chrysler Grand Voyager 2.5 TD '97

Sorki ze brak polskich znaków o trochę chaotyczne pisanie, ale na telefonie ciężko inaczej