Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zakup pralki do 1500 zł, proszę o opinie

30 Lip 2017 19:22 1380 1
  • Poziom 9  
    Witam!

Potrzebuję pomocy z zakupem nowej pralki do 1500 zł. Moje główne wymagania to rozbieralny zbiornik, jak i wymienne łożyska. Klasa energetyczna zupełnie mnie nie interesuje, a panel przedni możliwie jak najprostszy. Wzięły się one z zakończonej niepowodzeniem naprawy pralki hotpoint ariston aqxl 105, która od niedawna zaczęła pracować jak mieszalnik betonowy. Zbiornik rozpiłowałem, bęben wybiłem, pierwsze łożysko wyleciało, a drugie, no właśnie, zostało do momentu jak pękł zbiornik i wszystko szlag trafił. Już pomijam z jakim zadowoleniem sobie przygotowałem silikon do klejenia, smar i wkręty, cóż. Objąłem taktykę, ładna pralka, wrzucam model na rosyjskiego googla i szukam zdjęć, niestety nie sprawdziło się. Moją uwagę przykuła Amica EAWM6102SL, w której producent się chwali wymiennymi łożyskami. Jednak ta masa pozytywnych opinii gdzie kamieniem nie rzucisz trochę mnie odrzuca, zbyt piękne aby mogło być prawdą. Do tego trudno znaleźć jakiekolwiek zdjęcia, schematy potwierdzające obietnice producenta. Przeczytałem również dużą listę na elektrodzie dotyczących pralek z wymiennymi łożyskami i rozbieralnymi bębnami, niestety została zamknięta ona w styczniu, a wszystkie pralki tam wspomniane są już nieosiągalne. Kłaniam się wszystkim to czytającym i z góry dziękuję za opinie.

Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Polecam Pralkę LG tylko model według Twoich potrzeb jeżeli chodzi o ilościowy jednorazowy wsad.Za takim modelem przemawia 1 rozbieralny bęben co wiąże się z wymianą łożysk 2 bezszczotkowy silnik pozbawiony paska napędowego zamontowany bezpośrednio na bębnie 3 okres gwarancyjny na silnik to 10 lat.Posiadam ten model od roku i jestem nadal zadowolony z jej pracy.Wejdz na stronkę hurtowni OLE OLE to się zorientujesz jaki typoszereg pralek produkuje LG