Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica Comfort Gi - Przegrzewa piekarnik

31 Lip 2017 21:46 2730 2
 • Poziom 12  
  Witam
  Panowie i koledzy , bardzo prosze o pomoc
  W domku letniskowym posiadam kuchnię Amica jak na zdjęciu , ma ponad lub około 20 lat. Piekarnik elektryczny , jedno pokrętło do temperatury i funkcji ( typu grzałka dolna , górna i rożno).
  Dzisiaj żona ( nauczycielka , więc ma dużo urlopu) mi zadzwoniła , że dzieci chciały sobie upiec jakieś rogaliki czy coś tam i oczywiście spaliły. Wygląda , że termostat nie wyłacza grzałek.
  Poleciłem połowicy - ustaw najniższa temp. 50C i co będzie? zadzwoniła -swąd i wyłączyła.Czyli termostat nie rozłącza , może tylko czujnik ale z tego rocznika to pewnie jest zintegrowany z termostatem - komplet.
  Panowie , pomóżcie. W piątek jadę na urlop , właśnie tam , chciałbym wcześniej zamówic taki termostat , aby tylko raz demontowac kuchnie ( niby proste bo pracuje z butlą na wężu - dysze wymieniano ponad 10 lat temu) ale jak rozkręce , aby zobaczyc typ i sposób montażu termostatu , to być może nie dostanę obiadu , pal licho ja , ale moich dwóch synów 16 i 18 lat + córa 21 , oni być może zjedzą mnie ( nie pozwólcie na to!), albo "zeżrą" kuchenkę.
  A teraz na poważnie . Jaki typ termostatu mam zamówić , numer katalogowy lub cokolwiek , pokrętło termostatu zintegrowane z przełącznikiem funkcji. Amica Comfort Gi - Przegrzewa piekarnik
  Zdjęcie kuchenki zapożyczyłem z netu , od razu b. przepraszam osobe , która to zamieściła , że wykorzystałem , jakby , co , to proszę o kontakt w celu zadośćuczynienia
 • Specjalista AGD
  woj2104 napisał:
  Jaki typ termostatu mam zamówić , numer katalogowy lub cokolwiek

  Regulator temperatury 8032828.
 • Poziom 12  
  Dzięki Skryn.
  Termostat zamówiłem i wymieniłem , ten co przyszedł 8032828 ma numer wybity 55.17069.140 , a ten co wymontowałem to 55.13062.010 , na szczęście mocowanie i gałka taka sama , wszystko spasowało. Poszukałem go w necie ale wygląda , że niedostępny w Polsce. Dla potomności zamieszczam zdjęcie oryginału.