Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam schematu wskaźnika paliwa do Opla Corsy B z 1999 r.

01 Sie 2017 14:18 804 7
  • Poziom 2  
    Szukam schematu wskaźnika paliwa do Opla Corsy B z 1999 r. silnik 1,2
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 2  
    Przeglądałam tą stronkę, ale nie ma tam tego czego szukam. Potrzebny mi schemat wskaźnika paliwa, bo oryginalnie w samochodzie nie ma kontrolki paliwa i nigdy nie wiem kiedy mi się kończy paliwo. Ot co.
  • Poziom 2  
    Ten link u mnie nie działa-wyświetla mi się obrazek cba.pl i nic więcej. Wskaźnik temperatury działa.
  • Poziom 37  
    A teraz działa ?
    Jakby znowu nie działał, to klikasz link LA72, następnie w "schematy elektryczne" i 4-ty schemat. Schemat 4 najpierw ma opis, poniżej dopiero jest ten właściwy, przed napisem "schemat 5".
    Nic innego chyba nie znajdziesz, jeśliby Ci chodziło o dosłownie schemat licznika.
    Drugi zegar działa, czyli można by wykluczyć F35 stabilizator napięcia na te dwa zegary/wskaźniki.
    Za to pod "L" masz coś co przetwarza sygnał z czujnika poziomu na wskaźnik "L" i lampkę rezerwy H15.
  • Poziom 2  
    Tak ogólnie to nie chodzi o to, że lampka się nie świeci. PO PROSTU OD NOWOŚCI w moim aucie jej nie ma. Mechanik chce założyć mi lampkę, ale są jakieś problemy i dlatego szukam schematu (albo lampka się nie świeci, albo świeci tylko jak jest pełny bak). A ja już dwa razy pchałam auto, bo benzyny zabrakło. Można się śmiać!! :)
    pozdrawiam
    P.S. A link nadal się nie wyświetla.
  • Poziom 43  
    Prościej raczej tankować po zbliźeniu sie do 1/4 do pełna.