Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Dvbviewer nie wykrywa modułu CI w karcie TT-budget S2-3200 na pci.

02 Sie 2017 19:28 2151 11
  • Poziom 17  
    Po reinstalacji systemu windows 7 i ponownej instalacji programu dvbviewer dla obsługi powyższej karty sat technotrenda , program nie widzi jej modułu CI - w opcjach TV/Radio pozycja "pokaż CAM" nie jest obsługiwana. W ustawieniach sprzętu programu dvbviewer jest zaznaczona opcja wewnętrznego modułu CI.
    Dodam , że przed przeinstalowaniem widows-a 7 , karta pracowała poprawnie.
    Obecnie można tylko oglądać programy FTA. Obsługiwany moduł to ASTON CAM 2.26 wraz z kartą NC+. Dodam , że program jest oryginalny i uruchamiany z kluczem.
    Jeśli ktoś dysponuje sterownikami pod powyższą kartę proszę o info.
  • Computer Controls
  • Użytkownik usunął konto  
  • Computer Controls
  • Poziom 17  
    Tak w innym dekoderze działa np.VU solo 4k , ale już w fergusonie ariva 250 combo widzi cam i można przeczytać uprawnienia na karcie , ale sygnału kodowanego nie otwiera.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    Ok , zmienię i dam znać.
    Obecne oprogramowanie to A250Combo 20160812 V1.31B2 (4.8 MiB) , czyli najnowsze ze strony producenta - nie odkodowuje.
    Para moduł CI aston/karta NC+ jest odczytywana.
  • Poziom 17  
    Kupiłem nową kartę na usb , model TBS 5580 i zainstalowałem aktualne sterowniki ze strony producenta i też nie odczytuje modułu astona 2.26 wraz z kartą nc+. Mój system to win 7 prof 64bit , directx 11 , 4mb ram. Dodatkowo w menedżerze urządzeń , w inne urządzenia , widnieje napis nieznane urządzenie , ale sterownik pokazuje poprawnie z info - to urządzenie pracuje prawidłowo.
  • Poziom 17  
    Wgrany starszy sterownik dla karty tt-budget s2-3200 i odczyt CAM-a ruszył , a co za tym idzie zostały odkodowane kanały nc+.
  • Poziom 17  
    Nadal jest problem ze sterownikiem firmy TBS dla karty TBS 5580 CI pod windows 7.
    W menadżerze urządzeń widnieje wpis o nierozpoznanym urządzeniu.
  • Poziom 2  
    Bogdan Bobrowski napisał:
    Nadal jest problem ze sterownikiem firmy TBS dla karty TBS 5580 CI pod windows 7.
    W menadżerze urządzeń widnieje wpis o nierozpoznanym urządzeniu.

Mam także problemy z tą kartą..pisałem na innych forumach..lecz z pomocą jest jakoś słabo.
    Spójrz w Menadzerze Urządzeń :
    -Kontrolery dźwięku wideo i gier - u mnie tutaj jest zainstalowany sterownik.

Ja nie mogę sobie poradzić :
    CrazyScan v.1.0.2.148 zainstalowany - win10.
    1. własne koordynaty ustawione właściwie
    2. informacje o satelicie - ustawione
    3. urządzenie - TBS5580
    4. LNB - 9750/10600
    5. zakres wyszukiwania : 10700 - 12750 krok- 3,0MHz
    Brak możliwości - / "wyszarzone" przyciski / pozycji : skanuj,blindScan,dźwięk,transpondery.
    Przy uruchamianiu programu pojawia się komunikat : "RFScan nie wspierany"

Program SmartDVB
    -Koordynaty ustawione / dzięki za wskazówkę @loocas /
    i komunikat : "błąd wstrajania transpondera"...nie wyszukuje kanałów.

Gdzie są moje błędy ??
    Proszę o pomoc..Czy u Ciebie występują podobne kłopoty.?
  • Poziom 17  
    Napisałem w tej sprawie do firmy TBS , ale nie doczekałem się odpowiedzi ani porady. Odesłałem więc powyższą kartę. Moim skromnym zdaniem problem leży w sterownikach do tej karty.
  • Poziom 2  
    Mam ją dosłownie kilka dni i mocno rozczarowałem się..
    Tym bardziej,że na żadnym forum trudno uzyskać jakąkolwiek pomoc.
    A na odesłanie jej do sklepu - to chyba minął ustawowy czas..
    Dziękuję za wiadomość.
  • Poziom 17  
    Jedynym rozwiązaniem było jeszcze raz zainstalowanie systemu.