Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brother MFC-490CW - Brother MFC-490CW "Czyszcz. niemożliw. 50"

02 Sie 2017 21:20 1524 6
  • Poziom 4  
    Witam, mam problem z drukarką, nie mogę nic przez nią wydrukować. Jak próbuję, komputer wyświetla: "Nie można wydrukować. Twoja drukarka wymaga interwencji.". Podchodzę do drukarki: "Czyszcz. niemożliw. 50". Moja drukarka to Brother MFC 490CW. Proszę o pomoc!
  • Poziom 22  
    Sprawdź czy przeźroczysta taśma enkodera jest czysta oraz czy jest poprawnie założona. Możliwe, że się zabrudziła wyczyść ją jakimś alkoholem.
  • Poziom 4  
    Brother MFC-490CW - Brother MFC-490CW "Czyszcz. niemożliw. 50"Wyczyściłem to białe i to przezroczyste co dotykam niebieskim patykiem. Ale dalej nie działa.
  • Poziom 24  
    Szukaj rozwiązań pod hasłem : Brother błąd 50
    Jest kilka przyczyn związanych z tym błędem.
  • Poziom 4  
    Szukałem na internecie, ale nigdzie nie ma mojego modelu.
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    Możesz spróbować skasować pampersa i flush.
    1. Wyłącz drukarkę.
    2. Z naciśniętym przyciskiem menu włącz.
    3. Przejdziesz do maintance mode wpisz 80.
    4 Strzałką w górę znajdź purge i wpisz 2783 i tak sam znajdź flush i tez to wpisz.
    5. Jak wyskoczy 0000 na purge i flush wpisz 99. Drukarka się odpali normalnie.
  • Poziom 4  
    Zrobiłem jak mówiłeś i teraz jak włączam to: "Rozpocz. niemożliw. 50". Postęp jest :D

Dodano po 44 [minuty]:

W międzyczasie jak nie widziałem Twojej odpowiedzi to napisałem do Brother Support. Odpowiedzieli, że mam zresetować czujniki. Zrobiłem i zaś przywrócił się ten błąd Czyszcz. Niemożliw. 50. Zrobiłem to co mówiłeś i teraz już został ten błąd Czyszcz. Niemożliw. 50.