Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo x220 Tablet - Nie działają trzy przyciski na matrycy

ekrzysiek79 02 Sie 2017 22:58 804 1
  • #1 02 Sie 2017 22:58
    ekrzysiek79
    Poziom 3  

Witam szukam kogoś kto ma tego tableta mam taki problem
    Na matrycy nie działają mi przyciski do orientacji poziomu lub pionu ten drugi nie wiem nawet do czego jest a zasilania mi działa
    Instalowałem już Windows 7 Windows 10 i nic
    Nie wiem czy do tego trzeba wgrać jakiś sterownik? jak tak to jaki?
    I jeszcze jedno mnie ciekawi w tym tablecie mam przycisk Pgup jak np. w lenovo t420 czy Lenovo x220 co daje swiatło na klawiaturę tu ten sam przycisk jest z tą samą ikoną światła na klawiszu lecz tu się nic nie świeci nie wiem czy w ogóle w tym tablecie jest jakieś światło bo niby gdzie?

0 1
  • #2 05 Sie 2017 00:38
    LeniVietz
    Poziom 16  

Cześć,

jak zasilania działa to dobrze rokuje. Inaczej podejrzewałbym uszkodzoną taśmę lub elektronikę. :)

Z tego co pamiętam (też mam ten model ale od aktualizacji do Win10 mi nie działa) pod Win 7 i Win 8.1 musiałem zainstalować, któryś z następujących:
    ThinkPad Tablet Button Driver II
    Tablet Shortcut Menu for Windows 7
    Hotkey Features Integration dla systemu Windows

Albo po prostu pobierz Lenovo System Update i każ komputerowi pobrać wszystko poza niepotrzebnymi opcjonalnymi programami narzędziowymi ;)

Trzeci przycisk (ta strzałka idąca w kółko) to kombinacja Ctrl+Alt+Del pod jednym przyciskiem.

W tym modelu nie ma lampki - Lenovo dla zaoszczędzenia użyło tej samej klawiatury w modelach z lampką i bez.

Pozdrawiam!

0