Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Whirpool mikrofala AMW 498/IX - kompletnie nic nie działa....

04 Aug 2017 12:55 639 3
  • Level 2  
    Witam,

Od razu zaznaczę, że kompletnie się nie znam na elektryce i elektronice a potrzebuję zaleźć osobę która jest w stanie naprawić mikrofalę Whirpool model AMW 498/IX service: 858749801792371414010260. Sprzęt ma ok 2 lat, w zasadzie nie używany bo coś na początku strzeliło i kompletnie nic nie dała. Nie wiem dokładnie w jakich okolicznościach bo sprzęt jest używany przez najemcę lokalu. Rozebrałem zabudowę, obejrzałem, brak śladów przepaleń, docisnąłem złączki...ale na tym moja możliwość interwencji się kończy. Czy ktoś chciałby podjąć się grzebnięcia w tym sprzęcie? Sprzęt jest w Wawie, na Woli.
    Z góry dzięki za ewentualny kontakt.

Pozdr
    r
  • Level 18  
    Gratulacje za dotykanie mikrofali bez pojęcia o niej, a tak serio to jest tam kondensator naładowany na około 2000 volt i kilka osób już tak zginęło. Znajdź​ punkt naprawy AGD i tyle...
  • Level 2  
    Tak zrobię. Oczywiście sprawdzanie styków było przy braku zasilania do sieci elektrycznej.,,,no worries...:)!
  • Level 18  
    Tylko że jak napisałem kondensator jest naładowany więc jest w nim napięcie nawet przy wyjętej wtyczce