Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
MetalworkMetalwork
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Parker 147 - Alternatywa elektrozaworu

04 Sie 2017 18:48 2157 5

• Specjalista AGD
    Witam..

Czy ktoś mógłbym mi podpowiedzieć / wskazać tańszą alternatywę dla poniższego elektrozaworu ?

https://www.gastroparts.pl/partner_towar.php?a=1&idtow=170736&added=freshadded
  • MetalworkMetalwork
  • Poziom 24  
    Spytaj w firmie Alux z Bielska Białej
  • MetalworkMetalwork

• Specjalista AGD
    Podczas puszczenia wody z drugiej grupy z pierwszej grupy leje do tacki ociekowej.
    Próbowałem to ratować.. Szkiełka czyste, w środku czysty, delikatnie go zeszlifowalem ale nie przyniosło żadnych efektów.
    Taki elektrozawor można kupić do 200zł ale z innymi wejściami / gwintami i dopłacać kolejne 200zł za inny gwint nie bardzo mi się uśmiecha.. Tj. Chciałbym zrobić to trochę taniej klientowi i szukam alternatywy.
  • Poziom 15  
    przeszukaj dokładnie ofertę GP. Elektrozaworów z przyłączem 1/8''. Jest ich tam całe mnóstwo
  • Poziom 12  
    Rozbierz zawór i sprawdź tłoczek czy czasem nie jest pęknięta sprężyna i czy sprężyny w jego środku się uginają. Często załażą kamieniem i szkiełka na końcach tłoczka są czyste ale nie pracują ze sprężynką. Ew. poszukaj Parkera z kwadratową podstawką do mocowania na grupie. Cała "góra" czyli cylinderek z tłoczkiem powinien wtedy pasować do twojego.
    Pozdrawiam