Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

iPhone 5s imei - Witam, czy jest możliwość sprawdzenia nr imei iPhone 5s

interside 05 Aug 2017 11:00 1155 7
    interside
    Level 13  
    Witam
    Czy jest jakiś sposób na odczytanie nr imei z płyty głównej iPhone 5s telefon się nie włącza. Po podpięciu do iTunes wyświetla mi tylko ECID.
    Czy może jest gdzieś zakodowany na płycie bo jest tam naklejka z barcode i dla mnie nie określony ciąg znaków litery i liczby.
    Pozdrawiam P. K.
    hacker_ice

Level 24  
    Jeśli wyświetla ECID tzn że możesz na niego kliknąć i pokaże Ci się numer seryjny a dzięki niemu możesz użyć konwertera z numeru seryjnego do imei, druga opcja to jeśli iTunes widzi telefon tzn że się włącza lecz nie ma podświetlenia lub ma pewnie czarny ekran, usterkę należy naprawić i masz działający telefon.
    interside
    Level 13  
    hacker_ice wrote:
    Jeśli wyświetla ECID tzn że możesz na niego kliknąć i pokaże Ci się numer seryjny a dzięki niemu możesz użyć konwertera z numeru seryjnego do imei, druga opcja to jeśli iTunes widzi telefon tzn że się włącza lecz nie ma podświetlenia lub ma pewnie czarny ekran, usterkę należy naprawić i masz działający telefon.

Witam
    Dzięki za podpowiedź ale niestety telefon się nie włącza a w iTunes mam numer seryjny n/d. Telefon jest po zalaniu. a potrzebuję udowodnić nieprzyjemnemu klientowi że płyta w obudowie jest własnie z niego. Niestety ale są ludzie i .... wiecie. Powiem ze jak od 2000 roku naprawiam te złomy to jeszcze takiego klienta nie milem.
    Zastanawiam się jeszcze nad serwisem autoryzowanym aple.

tino2003 chodzi mi o nr imei płyty głównej żeby porównać go własnie z obudową.

Nie bardzo wiem o co chodzi z tym gsx?
    Pozdrawiam Piotr K.
    interside
    Level 13  
    Witam ponownie.
    Tak też zrobiłem oddałem mu ten telefon niech sobie idzie na policje czy gdzie tam chce. Zrobiłem jeszcze na wszelki wypadek dokładne zięcia z zewnątrz jak i wewnątrz telefonu. Dowiedziałem się jeszcze ze w autoryzowanym serwisie bez większego problemu potwierdzą zgodność (lub nie) płyt z obudową. Usługa jest płatna ale to już nie moje zmartwienie. Dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi.

Pozdrawiam Piotr K.