Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pro-Ject 5.1 fatalny odsłuch gramofonu

05 Sie 2017 22:15 660 8
  • Poziom 9  
    Kupiłem gramofon ProJect 5.1 + przedwzmacniacz Pro-Ject podłączyłem do ampl. Harman 370, nowe kable itd. Po wielu trudach z przełączeniem ampl. zadziałało, ale to co wydobywa się z gramofonu to dramat. Myślałem, że płyty itd. ale nie, słychać muzykę ale wokalisty głos jakby w oddali i jakiś bliżej nie opisany szum, pomocy, czy to wkładka czy coś nie tak podłączyłem (raczej wykluczyłbym to), dobre głośniki Canton, napiszę tak, gra to gorzej niż mój stary Denon, pomocy.
  • Poziom 32  
    bogdan1313 napisał:
    Po wielu trudach z przełączeniem ampl.
    Po jakich dokładnie trudach opisz dokładnie jak jest połączona całość. do którego konkretnie wejścia w amplitunerze podłączyłeś wyjście przedwzmacniacza?
  • Poziom 32  
    Sprawdź opcje Audio effect i Surround modes w setup source devices być może masz włączony jakiś efekt. W dolnym wierszu wyświetlacza powinieneś mieć 2CH STEREO
  • Poziom 32  
    Dlaczego nie możesz ?
  • Poziom 32  
    bogdan1313 napisał:
    nie wiem w którym momencie się to przełancza

No w menu masz Setup source devices potem wybierasz które chcesz, i tam masz surround modes i możesz wybrać ...
  • Poziom 9  
    temat kończę, zapomniałem o tym a kolega kótry mi napisał o przełączeniu itd w menu funkcji - okazał sie czarodziejem, sprzęt gra doskonale, czysty i brak słów na dzękowanie