Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

IPHONE 5s- brak reakcji, samoczynne wyłączanie

06 Sie 2017 03:21 570 4
  • Poziom 4  
    Witam otóż od jakiegoś czasu mam problem z iPhonem 5s, czasami się sam z siebie wyłącza i przez kilkanaście minut nie reaguje na nic, nie chce się włączyć, bateria się nie ładuje. Później włącza się jak gdyby nigdy nic...
  • Poziom 19  
    Tak najczęściej właśnie w iPhone-ach objawia się padnięty akumulator.
    Bez problemu kupisz na portalu aukcyjnym, nawet z dołączonymi narzędziami potrzebnymi do do zabiegu wymiany. Akumulatory w iPhone-ach, to przypadłość, o której wiele już pisano.
    Dopiero wymieniałem synowi, bo miał dokładnie takie same objawy, a telefon jest stosunkowo nowy. Wykręca się dwie maleńkie śrubeczki przy gnieździe ładowania, wewnątrz małą blaszkę zabezpieczającą taśmę połączeniowa baterii z układem, podmiana jest prosta.

• Poziom 24  
    Istnieje również przypuszczenie, że układ U2 jest do wymiany a bateria może być sprawna tylko układ podaje złe odczyty z baterii dlatego telefon się nie włącza.
  • Poziom 43  
    hacker_ice napisał:
    Istnieje również przypuszczenie, że układ U2 jest do wymiany a bateria może być sprawna tylko układ podaje złe odczyty z baterii dlatego telefon się nie włącza.

Mało prawdopodone jeżeli jak napisano jest to (bateria) przypadłość tego modelu.
  • Poziom 15  
    Iphone 5s to stary model, wiec jesli bateria nie byla wymieniana to wymien. Wazne zeby przy zakupie zwrocic uwage na date produkcji nie kupuj tych z data 2016 gdyz czesto mialy wade. Jesli nie bardzo umiesz ja wymienic to idz do serwisu aby to zrobili nie powinno kosztowac wiele, a trzeba uwazac na tasme od TouchID