Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Mustang 2012 - schmat przeróbki oświetlenia US -> EU

06 Sie 2017 08:40 2919 6
  • Poziom 8  
    Witam.
    Starałem się przeszukać motoryzacyjną elektrodę oraz inne fora, ale niestety nie znalazłem informacji dotyczących zapytania z tytułu. Jeśli ktoś posiada materiały, podpowiedzi i schematy to będę wdzięczny za podzielenie się nimi ze mną i innymi forumowiczami tak, by móc samodzielnie wykonać taką przeróbkę.

Uwaga! Szeroko dostępne materiały do Stangów <2010 często nie pokrywają się z instalacją świateł 2012.
    Pozdrawiam!
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Up > w wersji amerykańskiej premium potrzebuję przerobić tylne lampy (lub jedną z nich) tak, by było wymagane polskimi przepisami KD światło przeciwmgłowe. Ktoś coś kojarzy, jakiś schemat lub podpowiedź?
    Pozdrawiam!
  • Poziom 43  
    Zakładasz i masz.
    Ford Mustang 2012 - schmat przeróbki oświetlenia US -> EU.
    Ori US mają homologację DOT u nas nie ważna. Wszystko fajnie UE pięknie do puki coś się nie zdarzy a ktoś się do tego przypnie.
  • Poziom 8  
    Nie jest to rozwiązanie ani estetyczne, ani jedyne: jak wspominałem przepisy polskiego KD obligują do posiadania światła przeciwmgłowego ale w żaden sposób nie ograniczają do sposobu jego realizacji. Dlatego wolę przerobić lampy fabryczne tak, by zarówno wyglądało to jak należy a przy tym spełniało swoje zadanie.
  • Poziom 8  
    Up - to nie takie proste. Światła są LEDowe, sekwencyjne. Światła pozycyjne, stop i kierunkowskazy są czerwone. Kierunkowskazy w Polsce muszą być pomarańczowe. Chciałbym, żeby wyglądało to jak na filmiku:
    https://www.youtube.com/watch?v=nLBvRRLO-Zw
    Schemat fabrycznego układu wygląda tak jak na zdjęciach:
    Ford Mustang 2012 - schmat przeróbki oświetlenia US -> EU

Ford Mustang 2012 - schmat przeróbki oświetlenia US -> EUFord Mustang 2012 - schmat przeróbki oświetlenia US -> EUFord Mustang 2012 - schmat przeróbki oświetlenia US -> EUFord Mustang 2012 - schmat przeróbki oświetlenia US -> EU

Źródło światła obecnie to L1230R-3N (2sz) i L3230R-4CX (1szt) na lampę Są w kolorze czerwonym, więc trzeba będzie zapewne dodać 3 lub 4 żółte diody na płytce. Ktoś coś wie, jakaś podpowiedź? Pozdrawiam!