Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Renex
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S4 - dzialal i nagle się wyłączył

Ultimion 07 Sie 2017 15:44 606 5
  • #1 07 Sie 2017 15:44
    Ultimion
    Poziom 9  

Witam
    mam problem z moim S4.
    Rano odłączyłem go od ładowarki, telefon był naładowany na 100%
    po około 2-3 godzinach (dokładnie nie wiem) telefon zdechł ;-(
    Po podpięciu do ładowarki nie zapala się czerwona dioda ;-( jak wyjmę baterie i włożę ponownie telefon zaczyna się uruchamiać, pokazuje się napis Samsung Galaxy S4 i9505 po czym telefon się wyłącza.

Myślałem, że bateria pada, ale po przełożeniu baterii do innego S4 okazało się, że bateria jest na poziomie 84%.

Próbowałem wejść w tryb "Download Mode" i udaje się to, ale telefon też po chwili się wyłącza.

Problem mam z tym, ze chciałbym zrobić backup i przełożyć wszystko do drugiego S4.

I ostatnie pytanie czy backup zapisuje oprócz kontaktów, wszystkie wiadomość sms, mms, msn, WhatsApp itd. ? można ustawić aby wszystko się udało przenieść z jednego telefonu na drugi ?

0 5
  • Renex
  • #2 07 Sie 2017 15:47
    sagem90
    Poziom 15  

Prawdopodobnie masz uszkodzony włącznik.

0
  • Renex
  • #3 07 Sie 2017 15:49
    Ultimion
    Poziom 9  

Włącznik raczej nie jest uszkodzony, ponieważ mogę wejść w tryb "Download Mode" a jak nie wcisnę "power+wolume minus+dolny przycisk" to normalnie się uruchamia i pokazuje "Samsung Galaxy S4 i9505" po czy telefon gaśnie ;-(

0
  • #4 07 Sie 2017 15:51
    sagem90
    Poziom 15  

Ultimion napisał:
    Próbowałem wejść w tryb "Download Mode" i udaje się to, ale telefon też po chwili się wyłącza.

Przez to że włacznik ma zwarcie :) Uwierz mi troche tego przerobilem :)

0
  • #5 16 Sie 2017 16:56
    majfa
    Poziom 2  

Czy wymiana takiego przycisku wymaga uzycia specjalistycznego sprzetu np. lutownicy?
    Moglbys w skrocie opisac jak przebiega taki proces?

0
  • #6 17 Sie 2017 09:16
    sagem90
    Poziom 15  

Tak potrzebna jest lutownica + hot air ( można poradzić sobie samą lutownicą ale wygodniej hotem)
    1. Rozkrecić telefon
    2. Wyjąć płytę
    3. Odlutować włacznik hot air'em
    4. Wlutować nowy włącznik
    5. Wlożyć płytę
    6. Skręcic :)

0