Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

uniwesraslny pilot do deski elektrycznej

wojpo7 08 Sie 2017 13:54 831 4
  • #1 08 Sie 2017 13:54
    wojpo7
    Poziom 2  

Witam. W razie czego prosze o wyrozumiałosc ponieważ jestem tu pierwszy raz. . kilka dni temu kupiłem dla syna deskę elektryczna – sprzedający w opisie przedstawił, że deska ma również pilota. Po otrzymaniu niestety pilot nie reaguje z deską – powiedziano mi, że nie jest skonfigurowany z deską. Proszę o informacje jak to zrobić. Poniżej p[rzedstawiam zdjęcie pilota. Standardowy – 4 przyciski ( otwieranie, zamykanie, alarm i jeszcze jeden dodatkowy ). Proszę o pomocuniwesraslny pilot do deski elektrycznejuniwesraslny pilot do deski elektrycznej

0 4
  • #3 08 Sie 2017 15:30
    1 PAWEL
    Poziom 41  

Może byś podał co to za model nazwa symbol deski.

Sposób działania HB2
    ♦ Krok 1: aby uruchomić HB2, należy nacisnąć włącznik (na urządzeniu lub an pilocie).
    ♦ Kork 2: Aby przygotować się do jazdy, należy nastąpić na pedał jedną stopą celem włączenia układu. Lampka wskaźnikowa zaświeci się i system uruchomi stan samoczynnego utrzymywania równowagi. Po uruchomieniu systemu samoczynnego utrzymywania równowagi, można postawić drugą stopę na pedałach aby rozpocząć działanie pojazdu.
    ♦ Krok 3: Po udanym uruchomieniu pojazdu HB2, i osiągnięciu równowagi, użytkownik powinien utrzymywać środek ciężkości ciała w równowadze co spowoduje, że pojazd pozostanie nieruchomy. Następnie, odpowiednio uginając ciało można kontrolować ruch pojazdu. Wygięcie ciała w przód spowoduje ruch pojazdu do przodu, a przechylenie ciała w tył wprawi pojazd w ruch wsteczny. Należy jednak uważać aby ruch ciała nie był zbyt intensywny. .

1
  • #4 08 Sie 2017 20:09
    wojpo7
    Poziom 2  

Włąsnie chodzi o to , że "to coś" nie ma żadnej nazwy - na pudełku jest tylko SMART BALANCE WHEEL

0