Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] uniwesraslny pilot do deski elektrycznej

wojpo7 08 Sie 2017 13:54 1308 5
 • #1 08 Sie 2017 13:54
  wojpo7
  Poziom 3  

  Witam. W razie czego prosze o wyrozumiałosc ponieważ jestem tu pierwszy raz. . kilka dni temu kupiłem dla syna deskę elektryczna – sprzedający w opisie przedstawił, że deska ma również pilota. Po otrzymaniu niestety pilot nie reaguje z deską – powiedziano mi, że nie jest skonfigurowany z deską. Proszę o informacje jak to zrobić. Poniżej p[rzedstawiam zdjęcie pilota. Standardowy – 4 przyciski ( otwieranie, zamykanie, alarm i jeszcze jeden dodatkowy ). Proszę o pomocuniwesraslny pilot do deski elektrycznejuniwesraslny pilot do deski elektrycznej

  0 5
 • #3 08 Sie 2017 15:30
  1 PAWEL
  Poziom 41  

  Może byś podał co to za model nazwa symbol deski.

  Sposób działania HB2
  ♦ Krok 1: aby uruchomić HB2, należy nacisnąć włącznik (na urządzeniu lub an pilocie).
  ♦ Kork 2: Aby przygotować się do jazdy, należy nastąpić na pedał jedną stopą celem włączenia układu. Lampka wskaźnikowa zaświeci się i system uruchomi stan samoczynnego utrzymywania równowagi. Po uruchomieniu systemu samoczynnego utrzymywania równowagi, można postawić drugą stopę na pedałach aby rozpocząć działanie pojazdu.
  ♦ Krok 3: Po udanym uruchomieniu pojazdu HB2, i osiągnięciu równowagi, użytkownik powinien utrzymywać środek ciężkości ciała w równowadze co spowoduje, że pojazd pozostanie nieruchomy. Następnie, odpowiednio uginając ciało można kontrolować ruch pojazdu. Wygięcie ciała w przód spowoduje ruch pojazdu do przodu, a przechylenie ciała w tył wprawi pojazd w ruch wsteczny. Należy jednak uważać aby ruch ciała nie był zbyt intensywny. .

  1
 • #4 08 Sie 2017 20:09
  wojpo7
  Poziom 3  

  Włąsnie chodzi o to , że "to coś" nie ma żadnej nazwy - na pudełku jest tylko SMART BALANCE WHEEL

  0
 • #6 16 Lis 2018 17:58
  wojpo7
  Poziom 3  

  sprzedałem deskę

  0