Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] uniwesraslny pilot do deski elektrycznej

wojpo7 08 Aug 2017 13:54 6717 5
 • #1
  wojpo7
  Level 5  
  Witam. W razie czego prosze o wyrozumiałosc ponieważ jestem tu pierwszy raz. . kilka dni temu kupiłem dla syna deskę elektryczna – sprzedający w opisie przedstawił, że deska ma również pilota. Po otrzymaniu niestety pilot nie reaguje z deską – powiedziano mi, że nie jest skonfigurowany z deską. Proszę o informacje jak to zrobić. Poniżej p[rzedstawiam zdjęcie pilota. Standardowy – 4 przyciski ( otwieranie, zamykanie, alarm i jeszcze jeden dodatkowy ). Proszę o pomocuniwesraslny pilot do deski elektrycznejuniwesraslny pilot do deski elektrycznej
 • #3
  1 PAWEL
  Level 42  
  Może byś podał co to za model nazwa symbol deski.

  Sposób działania HB2
  ♦ Krok 1: aby uruchomić HB2, należy nacisnąć włącznik (na urządzeniu lub an pilocie).
  ♦ Kork 2: Aby przygotować się do jazdy, należy nastąpić na pedał jedną stopą celem włączenia układu. Lampka wskaźnikowa zaświeci się i system uruchomi stan samoczynnego utrzymywania równowagi. Po uruchomieniu systemu samoczynnego utrzymywania równowagi, można postawić drugą stopę na pedałach aby rozpocząć działanie pojazdu.
  ♦ Krok 3: Po udanym uruchomieniu pojazdu HB2, i osiągnięciu równowagi, użytkownik powinien utrzymywać środek ciężkości ciała w równowadze co spowoduje, że pojazd pozostanie nieruchomy. Następnie, odpowiednio uginając ciało można kontrolować ruch pojazdu. Wygięcie ciała w przód spowoduje ruch pojazdu do przodu, a przechylenie ciała w tył wprawi pojazd w ruch wsteczny. Należy jednak uważać aby ruch ciała nie był zbyt intensywny. .
 • #4
  wojpo7
  Level 5  
  Włąsnie chodzi o to , że "to coś" nie ma żadnej nazwy - na pudełku jest tylko SMART BALANCE WHEEL
 • #6
  wojpo7
  Level 5  
  sprzedałem deskę