Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lark Freeme x2 7 - system nie startuje. wgranie romu na kartę sd.

08 Sie 2017 14:52 1089 6
  • Poziom 7  
    Witam!

Wiem, że był już podobny temat ale mam inny problem. Wejście usb w moim tablecie jest uszkodzone i chciałabym wgrać rom z karty sd . Pobrałam rom share3026nex.img win disk 32 menagerem niestety po włożeniu do tabletu i wejście w recovery nie znajduje tego obrazu na karcie. Czy ktoś może pomóc w tej sprawie?
  • Poziom 7  
    sformatowałam ją najpierw w FAt32 a potem wgrałam rom za pomocą win disc32 img.
  • Poziom 30  
    Sposób z innego forum:

Podpinamy kartę SD do komputera i formatujemy ją. Następnie pobieramy z sieci aplikację PhoenixCard. Wypakowujemy i odpalamy program.
    Upewniamy się, że z listy Disk wybrano literę naszej karty pamięci. Klikamy DiskCheck, następnie ImgFile i wskazujemy obraz z plikiem naszego ROM-u, system.
    Klikamy Format to Normal, następnie klikamy Burn i czekamy. Kidy proces się uda otrzymamy stosowny komunikat.
    Zamykamy program i wyjmujemy kartę z czytnika.

Instalujemy ROM na urządzeniu z bootowalnej karty.

Wyłączamy tablet, wkładamy do niego kartę, a następnie podłączamy ładowarkę. Powinien pokazać się sam automatycznie proces wgrywania ROM-u (pasek postępu flashowania ROM-u).
    Po paru minutach wgrywanie ROM-u się zakończy, a ekran zgaśnie. Wyjmujemy kartę SD odłączamy ładowarkę i uruchamiamy nasze urządzenie.
  • Poziom 7  
    przy próbie otwarcia obrazu w phoenix pojawia się komunikat "nie znaleziono skryptu. Użyj nowej wersji obrazu. " Kolejny rom pewnie nie prawidłowy. Mam już dosyć od 11 szukam właściwego romu na ten tablet.
  • Poziom 7  
    dokładnie no cóż szukam romu dalej. Na chiński telefon z aliekspress da się znaleźć bez problemu na to badziewie nic.