Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lusterko samochodowe na Android 5.0/3G, google maps gadają po angielsku

paffci0 09 Sie 2017 15:02 828 0
  • #1 09 Sie 2017 15:02
    paffci0
    Poziom 7  

Witajcie,
    Kupiłem w Chinach lusterko do samochodu z androidem 5.0 (dostosowanym do urzadzenia) i 3G o takie:
    https://www.aliexpress.com/item/Ruccess-7-3G-...32778601667.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.JZMyd3
    Generalnie wszystko ładnie działa, natomiast mam jeden problem - nie ma języka polskiego (o czym wiedziałem) i przez to np mapy google mówią po angielsku. Sklep goolge też jest po angielsku (nie wiedziałem że tak będzie). Mało używam map goolgle gdyż z założenia lusterko miało obsługiwać yanosika i tak się dzieje jednak czasem włączam i wtedy mnie to trochę denerwuje.
    Dlatego mam pytanie czy da się coś z tym zrobić? Może instalacja polskiego sklepu goolge by pomogła?
    Nie zależy mi na spolszczeniu całego menu urządzenia tylko na poszczególnych aplikacjach, żeby działały dobrze po polsku.
    Ostatnio po aktualizacji Yanosika menu jest też po angielsku. Wcześniej działało po polsku.
    Co ciekawe w ustawieniach google mam wszędzie po polsku dźwięk a mimo to jest po angielsku.

Chciałbym jeszcze uzupełnić, że google map jak i sklep google były już zainstalowane na urządzeniu jak je dostałem nie mogę ich usunąć...
    Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam
    [/url] Lusterko samochodowe na Android 5.0/3G, google maps gadają po angielsku Lusterko samochodowe na Android 5.0/3G, google maps gadają po angielsku

0 0