Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A2 1.4 TDI - zalana benzyna do silnika disla - po ok 100m silnik zgasł

09 Sie 2017 23:07 1188 3
  • Poziom 4  
    Witam wszystkich, mam problem, żona zatankowała benzynę do swojego Audi A2 1.4 tdi. Wlała V power, ale benzynę do diesla dojechała do skrzyżowania (ok 100 m) i silnik zgasł znajomi zholowali do domu. Ja teraz wypompowałem benzynę przez smok ssący z baku i zalałem olej napędowy V power diesel, ale nie kręci rozrusznik zachowuje się tak jakby słaby był akumulator. Żona mówi że jak zgasł tak się zachowywał od razu. Co mam zrobić, a nie chcę próbować na zaciąg. Proszę pomóżcie.

Dodano po 5 [minuty]:

22 am napisał:
    Witam wszystkich mam problem żona zatankowała bęzynę do swojego audi A2 1.4 tdi wlała V power ale benzynę do disla dojechała do skrzyżowania(ok 100m) i silnik zgasł znajomi scholowali do domu. Ja teraz wypompowałem benzynę przez smok ssący z baku i zalałem olej napędowy V power disel ale nie kręci rozrusznik zachowuje się tak jakby słaby był akumulator słaby(dopuki nie zalała benzyny było ok) żona mówi że jak zgasł tak się zachowywał odrazu nie kręci co mam zrobić a nie chcę próbować na zaciąg proszę pomóżcie
  • Poziom 43  
    COś się zatarło , weź wał przekręć kluczem w prawo.
  • Poziom 42  
    Akumulator naładuj na początek. Auto zdechło to pewnie kręciła do upadłego.
  • Poziom 4  
    Wypompowałem benzynę, zalałem olej napędowy, zmieniłem filtr paliwowy i jest ok.