Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fellowes 53c - raz działa raz nie...

10 Sie 2017 10:33 1410 7
  • Poziom 11  
    chodzi dokładniej o to że... w niszczarce "R' działa be z zarzutu, po przelączeniu na "I" niszczarka raz reaguje na wsadzenie kartki a raz nie.... nie działa reakcja na papier i na osobną komorde dla plyt, po otwarciu obudowy czasami wsadzając kartke od dołu i potem od góry zadziała... ktoś cos?
  • Poziom 18  
    miałem podobny przypadek i okazało się że wyłącznik główny ten "R 0 I" nie kontaktował w pozycji "I"
  • Poziom 11  
    lecz po przelączeniu na "I" dioda ciagle swieci na zielono więc co chyba eliminuje taka usterke czy Tobie też swiecila?
  • Poziom 28  
    Wyczyść czujnik wykrywania papieru(na środku szczeliny są dwie diody wyczyść je) jak się zakurzą to mogą być takie objawy
  • Poziom 11  
    ale gdyby byl zabrudony to niszczarka powinna "niszczyc" od razu po wlaczeniu a tak nie jest ;/

Dodano po 15 [minuty]:

bardzo dziwna sytuacja, nie dotykając kabli itp np jak wsune kartke o zadziala z 7 razy i nagle na wsadzenie 8 juz bez reakcji... wtedy jak wsadze cos do komory plyt tam zadziala i na glownym znowu dziala...

Dodano po 1 [godziny] 56 [minuty]:

hmm zauważyłem jeszcze że podczas każdego wykrycia papieru zielona dioda w owym momencie przygasa, gdy niszczarka normanie tnie papier to następuje to przygaszenie, a gdy nastepuje brak reakcji to przy przylozeniu papieru do czujników tez przygasa lampka, czyli kartka jest wykrywana... tylko nie załącza się ciecie..

Dodano po 3 [godziny] 54 [minuty]:

przelutowlem niby padający przekaznik.. a na nowym w ogole nie dziala... jedynie jak wsadzam papier miedzy diody to lampka gasnie bardziej.. może to nie przekaznik jest powodem usterki... ?
  • Poziom 10  
    Sprawa banalna rozkręć weź odkurzacz pędzelek i wyczyść ..... i tyle powodzenia
  • Poziom 11  
    JJL-Partner napisaleś ten post chyba tylko po to, aby nabić sobie punkty, bo ja pisze o zmianie przekaźników itp a Ty o odkurzaniu. Odkurzanie to podstawa jak się chce coś robić z niszczarką.
  • Poziom 17  
    Może zabezpieczenie termiczne?
    Ew zasilacz juz powoli pada?