Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Silnik jednofazowy z regulacją obrotów.

Maciej Michalak 10 Sie 2017 14:53 1236 0
 • #1
  Maciej Michalak
  Poziom 1  
  Witam.
  W związku z tym, że nie koniecznie znam się na silnikach z regulacją obrotów, potrzebuję kogoś kto dostarczy mi gotowy komplet.
  Zlecę wykonanie kompletu: silnik plus regulator obrotów. Silnik służyć ma teściowej do wypieku sękaczy. Miałby wprawiać w ruch obrotowy poziomo ułożony wałek drewniany o wadze ok. 5kg na metalowym trzpieniu i finalnie wałek z ciastem o łącznej wadze 10 -11 kg. Do tej pory cała praca wykonywana była w postaci kombinacji silnik TUR-2 plus pedał od maszyny do szycia Łucznik i koła przekładniowe, ale nie zdaje to egzaminu i szybko się przepala, a to silnik, a to pedał ( regulator obrotów). Chcielibyśmy aby ktoś nam wykonał odpłatnie taki zestaw: silnik z regulowanymi obrotami (regulatorem odrębnym co najmniej 3 prędkości), aby udźwignął w/w obciążenie i był trwalszy niż prowizorka używana wcześniej. Z góry dziękuję za pomoc.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo. Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).