Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Peugeot Speedfight 2 AC -

vister12 10 Aug 2017 22:33 1299 7
    vister12
    Level 6  
    Problem z ruszaniem podczas gdy silnik jest zimny. Skuter zaczyna tak przerywać jakby paliwo nie dochodziło ale po przejechaniu 30 m jest juz wszystko ok. Problem jeszcze występuje z odpalaniem silnika na rozgrzanym silniku ponieważ żeby motor nie zgasł musze trochę pogazować i też później wszysko jest ok. Dodam że świeca wymieniona filtr powietrza też i gaźnik nowy też zamontowany.
    Staszek49
    Level 35  
    Kolego nowy gaźnik (czy używka) też wymaga regulacji (na zimnym silniku). Ssanie pewnie jest sprawne, bo twierdzisz, że na zimnym silnik zapala. "Zimne" silniki 2T potrzebują chwilę na rozgrzanie się, po czym pracują poprawnie chyba, że jest na wtrysku.
    vister12
    Level 6  
    Nie powinno się regulować na ciepłym?
    Staszek49
    Level 35  
    Zwracam honor - gaźnik reguluje się na ciepłym silniku.
    vister12
    Level 6  
    Już teraz niby mi nie gaśnie bo wymieniłem cylinder też 50 jak coś ale pojawił się nowy problem bo ma muła na starcie. Napęd sprawdzałem i rolki były do wymiany więc też wymieniłem ale problem nie zniknął. Zastanawiam się czy to nie przez dysze w gaźniku. Regulacja nic nie pomaga
    Staszek49
    Level 35  
    Czy udrożniłeś dysze i kanaliki w gaźniku, następnie dokonaj regulacji gaźnika (na ciepłym silniku). Jeśli i to nie pomoże, to podmień moduł na próbę.
    vister12
    Level 6  
    To nowy gaźnik jest, dysza jest udrożniona i kanaliki też. A co do modułu to co on by zmienił jak wcześniej wszystko działało? Pytam z ciekawości.
    vister12
    Level 6  
    Pomogła wymiana dyszy na większą po późniejszym wyregulowaniu gaźnika