Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suzuki ignis liana Subaru gsx - alternator podłączenie

11 Sie 2017 18:04 552 4
  • Poziom 2  
    Witam.
    Mam problem z podlączeniem alternatora suzuki ignis. Chodzi o to że kupiłem przez internet alternator DENSO DAN 1007, a w moim Suzuki jest 31400/86GO. Nie mam opcji juz go zwrócić, bo po terminie... A mam prośbę, jeżeli ktoś ma schemat do DAN 1007, który pin do czego podpiąć, bo wiem że się da tylko boję się ryzykować, żeby nie puścić go z dymem. Mam tylko opis pinów , ale nie jestem pewien ich oznaczeń. Może ktoś wie coś, jak suzuki oznacza elektrykę albo ktoś ma schemat?[/b]Suzuki ignis liana Subaru gsx - alternator podłączenie20170808_1...007[1].jpg Download (5.52 MB)
  • Pomocny post
    Poziom 37  
    Bo nie mam, i możesz czekać na dalsze odpowiedzi, lub sugerować się oznaczeniami wyjść na alternatorach - tylko jak jest w oryginale sterowanie alternatorem ze skrótu "C" > "COM" z jakiegoś sterownika, to trzeci link http://expom-kwidzyn.pl/wp-content/uploads/2010/07/Zgodność-terminali-alternatorów.pdf wprowadza zamieszanie i możliwość upalenia czegoś przy podłączeniu tam innego skrótu. Są inne, to bym nie podłączał.