Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

- jakimi kablami podłączyć mikser do wzmacnia

marcinkrysinski7 11 Sie 2017 19:09 441 3
  • #1 11 Sie 2017 19:09
    marcinkrysinski7
    Poziom 2  

Witam nie mam pewności czy podłączyłem odpowiednie kable do konsoli a następnie z konsoli do wzmacniacza . Mianowicie telefon do konsoli z jednej strony mini jack z drugiej 2X jack mono do line 15-16.Następnie z konsoli do wzmacniacza dwa kable jack mono z mixera na końcówkę canon do wzmacniacza wrzucę zdjęcia które zrobiłem. Proszę o wyrozumiałość.

0 3
  • Pomocny post
    #2 11 Sie 2017 20:13
    slawus1998
    Poziom 8  

Telefon podłączyłeś poprawnie. A z miksera do wzmacniacza możesz kablami albo przez wyjście MAIN OUT Jack, lub XLR, czyli też poprawnie. Do wzmacniacza podłączasz się wejściami nad którymi pisze BALANCED, a na dole masz wyjścia na głośniki. Przy takim podłączeniu wszystko ma działać :)

0
  • #3 11 Sie 2017 20:50
    marcinkrysinski7
    Poziom 2  

Powinno ale do końca nie działa dlatego gdyż jedna strona jak by grała delikatnie ciszej :/

0
  • Pomocny post
    #4 11 Sie 2017 21:05
    slawus1998
    Poziom 8  

Widzę że gałka od balansu na mikserze dla tego kanału jest na zerowej pozycji. Na wzmacniaczu minimalnie jedna z gałek level jest odkręcona bardziej niż druga. Można spróbować podłączyć na odwrót głośniki i wtedy sprawdzić, czy problem cichszego grania też się przeniósł, czy nie. Jeśli się przeniósł, to widać że coś jest po stronie głośnika. Jeśli nie, to znaczy że coś jest w układzie mikser-wzmacniacz. W ten sam sposób można spróbować na odwrót podłączyć mikser do wzmacniacza i wtedy patrzeć, czy problem się przeniósł, czy nie. Spróbuj może

0