Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Maxcom ms453 Potrzebna pomoc przy hard resecie

11 Sie 2017 21:58 3231 12
  • Poziom 29  
    Witam. Maxcom ms453 z blokadą google. Przy próbie wejścia w recovery wyświetla Brak polecenia. Słyszałem, że inni mają tak samo. Wchodzi w tryb fastboot. Używając programu Android Multi Tools V1.02 wyczyściłem cache (komenda 8) lecz to nic nie dało, telefon dalej ma blokadę google. Tu trzeba by użyć komendy 4 lecz program wypluwa device not found. W poradnikach na youtube wszystko działa, u mnie już nie. W tym poradniku też nic takiego nie ma. Potrzebuję pomocy kogoś kto już to robił. Próbowałem przy włączonym telefonie czyli nie w trybie fastboot ale dalej go nie widzi. Jak to zrobić?

Maxcom ms453 Potrzebna pomoc przy hard resecie Maxcom ms453 Potrzebna pomoc przy hard resecie Maxcom ms453 Potrzebna pomoc przy hard resecie
  • Poziom 29  
    Komenda 4 "reset Gmail" również nic nieda? Innym to działa
  • Moderator - GSM
    Może im działa pytanie tylko czy dokładnie z tym modelem. Aby wykonać opcję "4" musisz mieć włączone debugowanie usb.
  • Poziom 29  
    W takim razie pozostaje mi jeszcze wgrać na nowo system przez fastboot, problem w tym że nie znalazłem w internecie. Czy ktoś może posiada taki telefon i ma możliwość zgrania systemu?
    A i jeszcze jedna opcja. Słyszałem że po usunięciu partycji frp mój problem by znikł. Link. Czy ktoś mógłby nieco przybliżyć mi ten temat w z tym telefonem? Jak się dostać do tej partycji
  • Poziom 29  
    Uzyskałem dostęp do komend w recovery. Trzeba było nacisnąć i przytrzymać vol up i power gdy wyświetlał się "Brak polecenia"
    Mam do dyspozycji takie opcje:
  • Moderator - GSM
    Żadna z tych opcji nie resetuje frp. Jeżeli chcesz wykonać zwykły hardreset to wybierasz "wipe dara/factory reset i ache partition"
  • Poziom 29  
    Dotarłem do tego. Robię wszystko jak na filmiku. Problem w tym, że program nie wykrywa telefonu. Jakieś rady?
    Maxcom ms453 Potrzebna pomoc przy hard resecie Maxcom ms453 Potrzebna pomoc przy hard resecie
  • Poziom 29  
    Jak już nic nie wymyślę to tak zrobię, ale póki co to właśnie kombinuje. Nie sztuka oddać do serwisu (i zapłacić) jak można do tego dojść samemu
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    Miałem podobny problem z ZTE A452 po dwóch dniach udało mi się i reset poszedł po przez Miracle Box.
    Robisz tak jak na tym screenie:
    na wyłączonym telefonie przytrzymujesz przycisk włączenia i szybko podpinasz kabel USB oczywiście musisz mieć sterowniki
  • Poziom 29  
    No i takiej odpowiedzi oczekiwałem. Dziękuje bardzo, udało się. Dla potomnych dodam jeszcze że sterowniki znalazłem wpisując w google "Miracle box mtk driver"