Witam.
Jestem początkującym i umiem już kontrolować LED (mruganie, gaszenie, itp.) Mam pod ręką odbiornik TSOP1736 (Out do PB2), diodę Ir podłączoną do PB3 i chciałbym aby po zbliżeniu ręki i po odbiciu podczerwieni dioda świeciła się a jak oddalę rękę, żeby zgasła.
I teraz mam problem, jak się za to zabrać ? może jakiś przykład ?
bo z tej strony cos nie bardzo chcą chodzić te przykłady. http://www.patron.net.pl/AVRintropl.htm#_Toc91331573
Mam ATmega 8L i WinAVR.
pozdr.
Jestem początkującym i umiem już kontrolować LED (mruganie, gaszenie, itp.) Mam pod ręką odbiornik TSOP1736 (Out do PB2), diodę Ir podłączoną do PB3 i chciałbym aby po zbliżeniu ręki i po odbiciu podczerwieni dioda świeciła się a jak oddalę rękę, żeby zgasła.
I teraz mam problem, jak się za to zabrać ? może jakiś przykład ?
bo z tej strony cos nie bardzo chcą chodzić te przykłady. http://www.patron.net.pl/AVRintropl.htm#_Toc91331573
Mam ATmega 8L i WinAVR.
pozdr.