Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

- windows 8.1 0xc0000185 lenovo g50-80

12 Sie 2017 13:50 711 2
  • Poziom 5  
    tak jak w temacie laptop wlacza sie z bledem 0xc0000185 i pisze ze nie moza zaladowac lub znalezc pliku winload.efi, zrobilem bootowalnego pendriva z win 8.1 i próbowalem wszystkich opcji tak jak kazali na angielskich forach czyli automatyczna naprawa,odswiezenie komputera,przywrocenie do stanu fabrycznego ale nic z tego nie działa, kiedy właczam rozwiazywanie problemow podczas uruchamiania wyskakuje mi ze nic nie znaleziono a podczas odswiezania komputera pisze mi ze dysk jest zablokowany cos w tym stylu a podczas przywracania do stanu fabrycznego pisze mi ze nie mozna znalezc partycji.Stało sie 2 tygodnie temu poprostu laptop sobie chodzil i nagle zrobil sie czarny ekran wiec go wylaczylem i po wlaczeniu był juz ten blad.Laptop mial windowsa 8.1 zrobilem update do windowsa 10 dawno temu, aha i jeszcze jak za pierwszym razem wlaczyl mi sie ten blad właczylem system recovery przyciskiem z boku laptopa i niby sie zrobilo ale po tym wlasnie wyskakuje ten blad.
  • Poziom 15  
    1. Trzeba sprawdzić dla pewności stan dysku twardego ( mógł paść system z powodu jego uszkodzenia ). Można to zrobić po przeinstalowaniu systemu jeśli się uda.
    2. Przeinstalowanie "czystego" systemu z pendrive albo płyty. zauważyłem, że często nakładka 10 powodowała nieprawidłową pracę partycji recovery jeśli wcześniej był win 7 lub 8.
  • Poziom 5  
    Patrick04 napisał:
    1. Trzeba sprawdzić dla pewności stan dysku twardego ( mógł paść system z powodu jego uszkodzenia ). Można to zrobić po przeinstalowaniu systemu jeśli się uda.
    2. Przeinstalowanie "czystego" systemu z pendrive albo płyty. zauważyłem, że często nakładka 10 powodowała nieprawidłową pracę partycji recovery jeśli wcześniej był win 7 lub 8.

Powien tak wlaczylem diskparta i pokazuje mi ze partycja c jest raw chyba nie powinno tak byc ?