Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Potrzebny program do napisów końcowych na filmie

pawel08 12 Aug 2017 15:58 3183 10
    pawel08
    Level 14  
    Witam !

Potrzebuję programu do stworzenia prostego filmiku w którym tekst na ekranie będzie się przesuwał z góry na dół jak np. napisy końcowe na filmie, do tego jakieś tło i podkład muzyczny. Czym można to zrobić bo zielony jestem. Szukam darmowego programu.
    kajron
    Level 29  
    Przy użyciu np . Sony Vegas Studio poradnik tu jakowyś Link
    pawel08
    Level 14  
    Sony Vegas jest płatny.
    kajron
    Level 29  
    Wersja testowa jest 30 dni podobno w najnowszej z znakiem wodnym w starszych niekoniecznie.Skoro ma być jednorazowa twórczość to raczej się nada w przypadku większej twórczości pozostaje zakup licencji.
    REMUR.
    Level 26  
    Po co daleko szukać, systemowy Movie Maker daje nam możliwość prostej edycji filmu.
    Na YouTube znajdziesz tutoriale.
    pawel08
    Level 14  
    Może będzie to jednorazowy filmik a może będą kolejne. Movie maker też płatny jest bo sprawdzałem. Trail wersja pozwala stworzyć projekt ale żeby na jego podstawie stworzyć film potrzebna jest pełna wersja. Zastanawiam się nad zakupem. Windows movie maker jest darmowy ale nie posiada odpowiedniej opcji wstawiania dłuższego tekstu który by się przesuwał. Można zrobić tylko napisy końcowe jak na filmie. Mi chodzi o przesuwający się dłuższy jednolity tekst.
    REMUR.
    Level 26  
    Movie Maker był wbudowany w system, jeśli zaś takiego nie posiadał można było go doinstalować. Od początku roku Microsoft przestał wspierać programy z pakietu Windows Live. Zaletą Windows Movie Maker jest to, że jest programem darmowym od Microsoft, i nigdy nie był płatny.

pawel08 wrote:
    Potrzebuję programu do stworzenia prostego filmiku w którym tekst na ekranie będzie się przesuwał z góry na dół jak np. napisy końcowe na filmie
    Windows Movie Maker oferuje przesuwanie napisów lecz z dołu do góry, jak na filmach.

pawel08 wrote:
    Windows movie maker jest darmowy ale nie posiada odpowiedniej opcji wstawiania dłuższego tekstu który by się przesuwał. Można zrobić tylko napisy końcowe jak na filmie. Mi chodzi o przesuwający się dłuższy jednolity tekst.

Możesz wstawić bardzo długi tekst, następnie ustawiasz czas (prędkość) z jaką będzie się przesuwał.
    pawel08
    Level 14  
    Ja mam zainstalowany darmowy Windows Movie Maker 2.6 i niestety w napisach końcowych nie da wstawić się długiego tekstu a są pola jakby w excelu gdzie można wstawić krótkie teksty, po dwa pola na linię ale chyba sobie poradzę i zamiast przesuwającego się tekstu zrobię kilka plansz z napisami bo w sumie nie ma to dla mnie dużego znaczenia ale jak ktoś ma pomysł jak zrobić przewijany długi tekst to chętnie skorzystam.
    REMUR.
    Level 26  
    Windows Movie Maker 2012 Polska wersja z Windows 7-64 bit, na 8 też działa, wypakuj do lokalizacja folderu " C:\Program Files (x86) ", inaczej może nie ruszyć.
    pawel08
    Level 14  
    Zrobiłem pokaz slajdów z podkładem muzycznym. Darmowy program Slide Show 9 For Youtube spełnił moje oczekiwania. Temat do zamknięcia.
    pawel08
    Level 14  
    Darmowy program Slide Show 9 For Youtube spełnił moje oczekiwania. Temat do zamknięcia.