Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tester diagnostyczny Foxwell NT500

13 Sie 2017 10:40 13398 10
  • Poziom 8  
    Witam wszystkich .Na Początku mam pytanie .Czy ktoś zakupił możne tester diagnostyczny Foxwell NT500 ?Chodzi mi bardzo o instrukcje w języku polskim oraz zamieszczone fotki w nim również scan z testera po polsku. Tymczasem zakupiłem tester NT500 i otrzymałem instrukcje na płycie niby po polsku ale jak zacząłem ja czytać to okazało się ze to istny bełkot bez stylistyki i po przeczytaniu nie wiadomo o co chodzi.Sprzedający zapewniał mnie ze będzie obsługiwał VW Amarok 2,0 TDI Bi Turbo z silnikiem CSHA o mocy 132KW z koku 2015 z automatyczna skrzynia biegów a na liście w skanerze nie ma nawet takiego modelu. Czy któryś z kolegów możne podpowiedzieć jak zamieścić go w testerze na liscie NT500 Temat uważam za rozwojowy .. Możliwości są duże tego testera ale brak dokładnych opisów.
  • Poziom 11  
    posiadam taki sam tester i czy juz się coś dowiedziałeś o nim
  • Poziom 8  
    Witam .Zakupiłem jakiś czas temu ten tester.Do chwili obecnej użyłem go tylko raz.Do zerowania licznika po servisie.Ale jest całkiem spoko obsługuje mi VW Amarok 2,0 biturbo TDI.Jest trochę skomplikowane wypalanie PDF filtra ale mam ściągawkę jak to zrobić to jak będzie potrzeba to tam rade. Pozdrawiam.
  • Poziom 1  
    Witam,

Również posiadam od dzisiaj ten tester i mam kilka pytań.
    Pierwsze dotyczy problemu z komunikacją, mianowicie przy niektórych funkcjach jak np. regeneracja DPFa pokazuje się komunikat braku dostępu czy również tak macie?
    Drugie dotyczy wskazówek wypalania filtra DPF, poproszę o tą ściągawkę.

Pozdrawiam
  • Poziom 8  
    Witam ciebie. A można wiedzieć od kogo kopiłeś tester?Bo jeśli z drugiej reki to nie dziwie się ze nie masz instrukcji wypalania filtra PDF.Ja kupiłem bezpośrednio u importera. Dostałem futerał przewody oraz instrukcje w języku polskim oraz oddzielnie instrukcje wypalania filtra PDF

Dodano po 46 [sekundy]:

Jutro postaram ci sie zeskanowac instrukcje PDF i podesle ci
  • Poziom 11  
    A czy tą instrukcją mógł byś się podzielić bo mam problem z zakodowaniem kluczyka , albo krutki opis jak to przeprowadzić ale krok po kroku z podziękowaniem
  • Poziom 11  
    Sory że ponawiam pytanie co do tej instrukcji czy ktoś by mugł by się nią podzielić .
  • Poziom 2  
    AROARO.VAG-iem Foxwella zrobisz kodowanie i inne procedury- podobnie do innych VAG-ów i programów serwisowych.(VCDS,VAG-COM)Problemem jest odczyt kodu PIN IMMO(a-BĘDZIE CI ON POTRZEBNY),a tego-nijak FOXWELLEM.Piloty-podobnie jak inne probramy(przez moduł komfortu)bez IMMO PIN.Do odczytukodów IMMO używane są INNE Urządzenia i ewent,programy.Tego-z zasady-na FORUM OGÓLNYM-nie podaje się.Pogoogluj,Przyjacielu i znajdziesz.
  • Poziom 11  
    Nie potrzebuje skanować immo pin ale samo kodowanie otwarcia/zamknięcia mam dwa kluczyki i oba działają lecz nie otwierają piloty próbowałem wejść i zakodować ale pyta się o kanał a ja nie znam kodów danych kanałów na foxwell

Dodano po 10 [minuty]:

Chodzi o to by ktoś się podzielił wiedzą w tym temacie
    miał być temat rozwojowy czyli np. kodujemy pilot kluczyka tak i tak wpisujemy kanał ten i ten itd.... a tu nic
    Koledzy może wasz syn w przyszłości wykopie post który będzie mechanikował
    Pozdrawiam....
  • Poziom 10  
    Witam jeśli chodzi o instrukcje obsługi ,adaptacje i inne opcje opisy są skąpe .Poprzednio posiadałem Viakena i jakoś zadbali o to by było przejrzyście.Pod względem obsługi jest ok , a wsparcie kończy się na tym że warto go kupić :)
    Na dzień dzisiejszy pewnie będzie kolejny Multidiag Viakena lub vag vcds jest więcej opisów i porad użytkowników.
    Pozdrawiam
  • Poziom 1  
    AROARO1 napisał:
    posiadam taki sam tester i czy juz się coś dowiedziałeś o nim

Foxwell NT500 poszukuje na ten skaner
    oprogramowanie do Hyundaia.